Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 3szt. (filtr do twardej wody)Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 3szt. (filtr do twardej wody)
Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 3szt. (filtr do twardej wody)Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 3szt. (filtr do twardej wody)

Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 3szt. (filtr do twardej wody)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model filtra: Dafi Classic AGD+
Liczba filtrów w zestawie: 3 szt.
Wydajność filtra: 100-150 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 3szt. (filtr do twardej wody)

Filtr zmiękczający Dafi do twardej wody

Duża część polskich gospodarstw domowych zmaga się z problemem twardej wody. Powoduje ona nie tylko nieestetyczne osady na urządzeniach (czajnikach, ekspresach do kawy, żelazku), ale również wpływa negatywnie na smak napojów. Na szczęście istnieje bardzo prosty sposób na pozbycie się tego problemu. Rozwiązaniem jest filtracja wody i stosowanie filtra do dzbanka Dafi Classic AGD+.

Jak i po co filtrować / zmiękczać wodę w domu?

Najprostszym, najszybszym i najtańszym sposobem na filtrację wody w domu jest dzbanek ze specjalnym wkładem. Jedno takie naczynie może nam służyć przez długi czas, natomiast średnia wydajność filtra to około miesiąc. Oczyszczanie wody przebiega sprawnie i szybko. Wystarczy, że przepłynie ona przez wkład i po chwili jest gotowa do picia lub wykorzystania w innym celu. Z filtrami Dafi Classic AGD+ nie tylko oczyścisz wodę, ale również dodatkowo ją zmiękczysz.

Filtr zmiękczający wodę Dafi

Mieszanka znajdująca się wewnątrz filtra Dafi Classic AGD+ składa się z węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej. Pozwala to usunąć z wody wiele szkodliwych substancji, mogących trafić do niej z rur wodociągowych. Filtr zatrzymuje metale ciężkie oraz zabrudzenia fizyczne, czyli piasek i cząsteczki rdzy. Ponadto zredukowany zostaje chlor, dzięki czemu woda i wszystkie napoje na jej bazie smakują lepiej.

Zmiękczenie wody z filtrem Dafi

Oprócz oczyszczania wody, filtr Dafi Classic również ją zmiękcza. Robi to znacznie intensywniej niż standardowe wkłady. Specjalna mieszanka filtrująca stworzona przez profesjonalistów pozwala jeszcze skuteczniej neutralizować jony wapnia i magnezu. Dzięki temu nie wytrącają się one podczas gotowania się wody, a także nie osadzają na podzespołach naszych urządzeń.

Wydajność i kompatybilność filtra Dafi Classic AGD+

Domowe oczyszczanie wody to przede wszystkim oszczędności finansowe i niesamowita wygoda. Ponadto filtr Dafi Classic AGD+ to ochrona sprzętów i unikanie kosztownych napraw. Jeden filtr wystarczy do oczyszczenia 100-150 litrów wody lub na około miesiąc użytkowania. Zestaw zawiera 3 takie wkłady, które będą skuteczne nawet do 3 miesięcy. AGD+ jest zamiennikiem takich filtrów jak Dafi Classic, Brita Classic, Aquaphor B100-15 lub FilterLogic FL-601 i pasuje do wszystkich dzbanków, w których stosuje się wymienione wkłady.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media