Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 6szt. (filtr do twardej wody)Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 6szt. (filtr do twardej wody)
Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 6szt. (filtr do twardej wody)Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 6szt. (filtr do twardej wody)

Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 6szt. (filtr do twardej wody)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Model filtra: Dafi Classic AGD+
Liczba filtrów w zestawie: 6 szt.
Wydajność filtra: 100-150 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do dzbanka Dafi Classic AGD+ 6szt. (filtr do twardej wody)

Filtr Dafi do twardej wody

Duża część polskich gospodarstw domowych zmaga się z problemem twardej wody. Powoduje ona nie tylko nieestetyczne osady na urządzeniach – czajnikach, ekspresach do kawy, zlewie, żelazku, ale również wpływa na smak napojów. Na szczęście istnieje bardzo prosty sposób na pozbycie się tego problemu. *Rozwiązaniem jest filtracja wody* i stosowanie filtra do dzbanka Dafi Classic AGD+.

Jak i po co filtrować wodę w domu?

Najprostszym, najszybszym i najtańszym sposobem na filtrację wody w domu jest dzbanek ze specjalnym wkładem. Jedno takie naczynie może nam służyć przez długi czas, natomiast średnia wydajność filtra to około miesiąc. Oczyszczanie wody przebiega sprawnie i szybko, wystarczy, że przepłynie ona przez wkład i po chwili jest gotowa do picia. Z filtrami Dafi Classic AGD+ *nie tylko oczyścisz wodę, ale również dodatkowo ją zmiękczysz.*

Oczyszczanie wody

Mieszanka znajdująca się wewnątrz filtra Dafi Classic AGD+ składa się *z węgla aktywnego oraz żywicy jonowymiennej.* Pozwala to usunąć z wody wiele szkodliwych substancji, mogących tam trafić z rur wodociągowych. Filtr zatrzymuje metale ciężkie oraz zabrudzenia fizyczne, czyli piasek i cząsteczki rdzy. Ponadto zredukowany zostaje chlor, dzięki czemu woda i wszystkie napoje na jej bazie smakują lepiej.

Zmiękczenie wody z filtrem Dafi

Oprócz właściwości oczyszczających filtr Dafi Classic zmiękcza wodę intensywniej niż ma to miejsce w przypadku zwykłych wkładów. *Specjalna mieszanka filtrująca stworzona przez profesjonalistów* pozwala jeszcze skuteczniej neutralizować jony wapnia i magnezu. Dzięki temu nie wytrącają się one podczas gotowania się wody i nie osadzają się na sprzętach.

Wydajność i kompatybilność filtra Dafi Classic AGD+

Domowe oczyszczanie wody to przede wszystkim oszczędności finansowe i niesamowita wygoda. Ponadto filtr Dafi Classic AGD+ to ochrona sprzętów i unikanie kosztownych napraw. Jeden filtr wystarczy do oczyszczenia nawet *100-150 litrów wody lub na 30 dni.* Zestaw zawiera *aż 6 takich wkładów,* które mogą zapewnić *pół roku* filtracji. Jest zamiennikiem takich filtrów jak Dafi Classic, Brita Classic, Aquaphor B100-15 lub FilterLogic FL-601 i pasuje do wszystkich dzbanków, do których pasują powyższe wkłady.

Opinie o produkcie (1)

jerzy17.03.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Super sprawnie i szybko załatwia sprawy B.dobre produkty

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media