Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FL-10J

Liczba wkładów w zestawie: 1
Temperatura wody °C: 1 - 38
Ciśnienie pracy min/max (kPa): 30 - 100 PSI
Materiał filtrujący: Aktywny węgiel
Wydajność filtra (w litrach): 5000
Wydajność (w miesiącach): 6
ecomm_model: FL10J
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FL-10J

Wysokiej jakości zamiennik

Firma FilterLogic od lat zajmuje się produkcją wkładów do oczyszczania wody. Najlepszej jakości tworzywa oraz materiały do filtracji sprawiają, że filtry są równie skuteczne i wydajne jak drogie oryginały producentów AGD. Warto zapoznać się z ofertą firmy i dobrać wkład pasujący do naszej lodówki.

Filtr zewnętrzny FL-10J marki FilterLogic

Wkład FL-10J może być stosowany we wszystkich lodówkach side by side, niezależnie od producenta, w których filtr podłącza się do wężyka doprowadzającego wodę do lodówki. Wkład uważany za jeden z najlepszych filtrów tego typu na rynku. Jest to również *najpopularniejszy zamiennik wkładu Samsung DA29-10105J HAFEX.*

Ponadto filtr FL-10J możesz stosować jako zamiennik do poniższych filtrów:

* Samsung: EF9603, WSF100 * Bosch Siemens Neff: DD7098 * Whirlpool: USC100,484000008553 * LG:5231JA2012A, BL9808 * SMEG: DA2010CB * Electrolux:3019974800 * oraz innych podłączanych na wężyk.

Krystaliczna woda z dystrybutora z lodówki

FilterLogic FL-10J gwarantuje delikatną, czystą wodę oraz krystaliczne kostki lodu. Skutecznie usunie smak oraz zapach chloru. *Zredukuje zanieczyszczenia* oraz substancje znajdujące się w sieci wodno-kanalizacyjnej takie jak chlor, metale ciężkie, osad i kamień. Dzięki FL-10J woda jest od razu zdatna do picia i nie musisz się martwić nieczystościami, które znajdują się w kranówce.

Żywotność i wymiana filtra

Żywotność filtra to 5000 litrów wody. Pamiętaj jednak, że filtr *należy wymieniać co 6 miesięcy.* Po tym czasie wkład straci swoje właściwości filtracyjne, a zebrane zanieczyszczenia mogą dostawać się do wężyków lodówki. Woda, która będzie przepływać przez filtr nie będzie skutecznie filtrowana. Regularna wymiana na czas daje gwarancję najwyższej jakości filtracji. Masz wątpliwości czy dany filtr będzie pasował do twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni wkład.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media