Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody 3M AP2-C401-SG (1um)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Poziom filtracji: 1 um
Rodzaj filtra: węglowy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody 3M AP2-C401-SG (1um)

Filtr do dystrybutora wody POU

Woda jest niezbędna do życia – dzięki niej możesz zmniejszyć zmęczenie, zniwelować ból głowy, wspomóc trawienie i prawidłowe działanie organizmu. Jeśli posiadasz własny biznes, warto umieścić w lokalu automat z wodą. Dzięki niemu zadbasz o dobre samopoczucie pracowników i gości, dla których praca lub odwiedziny w Twojej firmie staną się przyjemnością. Gdy zastosujesz w urządzeniu filtr do dystrybutora wody 3M, *wysoka jakość napojów* zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Zdrowa woda z dystrybutora

Jak już wiesz, regularne nawadnianie się, jest naprawdę zdrowe. Czy można sprawić, by było jeszcze korzystniejsze? Tak! Filtr do dystrybutora z blokiem węglowym usunie z wody wiele substancji niepożądanych, takich jak chlor, metale ciężkie, piasek czy cysty. Dzięki temu woda pobierana z dystrybutora będzie smaczniejsza oraz bezpieczniejsza do picia. Ponadto dzięki atestowi PZH możesz mieć pewność, że oferowany produkt jest *przyjazny Twojemu zdrowiu.*

4 tysiące litrów czystej wody

Kolejną zaletą wkładu 3M jest duża wydajność. Filtr do dystrybutora wody przefiltruje *nawet 4000 litrów* – dzięki temu sprawdzi się perfekcyjnie w automacie, z którego korzysta wiele osób. Po zużyciu filtra, szybko wymienisz go na nowy, by dalej móc cieszyć się idealnie czystą wodą z Twojego dystrybutora.

Filtr do wielu dystrybutorów

Filtr wody 3M to uniwersalny produkt, który świetnie sprawdzi się w dystrybutorach wielu popularnych marek. Jeśli Twoje urządzenie wykorzystuje głowicę AP2 3M, możesz mieć pewność, że wkład będzie z nim *w pełni kompatybilny.* Wybierz ten skuteczny filtr – zapewnij sobie i innym idealnie czystą, zdrową wodę!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media