Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody 3M AP2-C405-SG (0,5um)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Poziom filtracji: 0,5 um
Rodzaj filtra: węglowy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody 3M AP2-C405-SG (0,5um)

Filtr do dystrybutora wody 3M

Zadowolenie klientów to ważna rzecz dla każdego właściciela biznesu, takiego jak, np. salon fryzjerski czy gabinet kosmetyczny. Aby odwiedziny w Twoim lokalu zostały pozytywnie zapamiętane, warto zaoferować gościom coś do picia. Konsumenci z pewnością docenią chwile orzeźwienia, które zapewni im *idealnie czysta woda* z dystrybutora, dzięki zastosowaniu filtra do dystrybutora wody 3M.

Higieniczna woda z 3M

Skuteczne oczyszczanie wody stanie się banalnie proste, gdy zastosujesz w automacie filtr zawierający blok węglowy. Ten naturalny surowiec zneutralizuje chlor, cysty, metale ciężkie oraz wiele innych, niepożądanych związków. Dzięki niemu woda będzie *bardziej higieniczna oraz smaczniejsza.* Wypróbuj filtr do dystrybutora wody 3M i zapewnij zdrowe nawodnienie organizmu jego użytkownikom!

Filtr do dystrybutora wody – filtracja nawet do 4000 litrów

Filtr wody do dystrybutora wyróżnia duża wydajność. Może on przefiltrować *aż 4000 litrów wody*, co sprawia, że jest on idealnym wyborem do automatu podłączonego do sieci wodociągowej. Wkład zapewni Ci perfekcyjnie czystą wodę przez długi czas. Natomiast atest PZH da pewność, że korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne.

Oryginalny filtr 3M

Filtr do dystrybutora wody jest *oryginalnym produktem* marki 3M. Dzięki niemu zyskasz higieniczną wodę z Twojego dystrybutora oraz jego niezawodne działanie. Zużyty filtr z łatwością wymienisz na nowy, oryginalny produkt. Teraz woda płynąca z Twojego dystrybutora będzie codziennie smaczna i orzeźwiająca!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media