Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody 3M AP3-C765S-E (0,5um)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Poziom filtracji: 0,5 um
Rodzaj filtra: węglowy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody 3M AP3-C765S-E (0,5um)

Filtr wody 3M do lodówek i dystrybutorów wody

Regularne nawadnianie to podstawa dbania o zdrowie organizmu. Dzięki wodzie poprawia się nasza koncentracja, organizm działa prawidłowo, a skóra wygląda młodziej. Warto więc pić codziennie odpowiednią ilość tej życiodajnej substancji. Za sprawą chłodziarek z dyspozytorami wody staje się to naprawdę łatwe. Aby pobierane z nich napoje miały *zawsze dobry smak,* wybierz filtr 3M.

Zawsze higieniczna woda

Filtr do wody 3M wykorzystuje skuteczną substancję filtrującą, która oczyści ciecz z substancji niepożądanych. Chlor, piasek czy cysty nie znajdą się już w Twoich napojach, co sprawi, że będą one nie tylko smaczniejsze, ale też zdrowsze. Dzięki atestowi PZH możesz mieć pewność, że filtr jest *w pełni higieniczny i bezpieczny.*

Filtr wody 3M – 6 miesięcy efektywnego działania

Wkład 3M jest produktem o dużej wydajności. Może on przefiltrować *aż 7600 litrów wody* lub działać przez 6 miesięcy, zależnie od tego, co wcześniej nastąpi. Po tym okresie należy wymienić filtr na nowy, co jest naprawdę proste. Wkład możesz wykorzystać w sprzętach, w których znajduje się głowica M3 typu VH3 .

Uniwersalny filtr 3M do wielu urządzeń

Filtr wody 3M może być stosowany w urządzeniach różnego rodzaju. Sprawdzi się on zarówno w wielu lodówkach Side by Side z dystrybutorami wody, jak i w sprzętach umieszczanych w miejscach publicznych np. w vendingowych automatach do kawy czy wolnostojących dystrybutorach. Wypróbuj ten *uniwersalny wkład* i poczuj, jak zmienia się jakość Twojej wody! Pamiętaj, by przed zakupem filtra zapoznać się z instrukcją urządzenia i rodzajem jego głowicy.

Opinie o produkcie (1)

Dawid15.09.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

polecam produkt

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media