Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do basenu Pleatco PBW5 dla Bestway typ II (2szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Pleatco
Rodzaj filtra: Typ II
Wydajność: do 6 miesięcy
Materiał wykonania: celuloza
Typ rdzenia: Free Flow Core
Wysokość: 138 mm
Średnica: 108 mm
Szerokość górnego otworu: 52 mm
Szerokość dolnego otworu: 52 mm
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do basenu Pleatco PBW5 dla Bestway typ II (2szt.)

Filtr do pompy basenowej typ 2

Rozkładany basen to świetny sposób na relaks i rozrywkę w gorący, letni dzień. Spodoba się on zarówno dzieciom, gdy stanie się miejscem ich zabaw, jak i dorosłym, którzy z radością odetchną w chłodnej wodzie po pełnym pracy dniu. Aby wspólne kąpiele były *przyjemne i bezpieczne dla zdrowia,* warto zadbać o czystość wody. Filtr do pompy basenowej Bestway sprawi, że będzie ona zawsze idealnie przejrzysta.

Nowoczesny filtr do basenu

W filtrze Pleatco zastosowano *opatentowaną technologię Free Flow Core.* Otwory we wnętrzu produktu zostały przygotowane tak, by nie tylko lepiej zatrzymywać zabrudzenia, ale też zmniejszać zużycie energii elektrycznej przez pompę. Filtr do pompy basenowej Bestway został wykonany z najwyższej jakości materiałów, takich jak celuloza marki Reemay, co wyróżnia go pośród innych. Wypróbuj jakość Pleatco w swoim basenie ogrodowym!

Jak czyścić filtr do basenu Bestway (typ 2)?

Konserwacja filtra to *bardzo łatwy proces,* z którym na pewno sobie poradzisz. Wystarczy, że wyjmiesz wkład z pompy i wypłuczesz go mocnym strumieniem wody, np. z węża ogrodowego. Jeśli produkt tego wymaga, możesz umyć go neutralnym detergentem, który się nie pieni. Następnie wystarczy jedynie pozostawić filtr do wyschnięcia i wypłukać go bezpośrednio przed ponownym montażem.

Filtr do pompy basenowej Bestway – 2 sztuki do systemu rotacyjnego

Aby dodatkowo wydłużyć okres wydajności filtrów, *producent zaleca użytkowanie ich w systemie rotacyjnym.* Co to oznacza? Sposób ten polega na naprzemiennym używaniu dwóch sztuk filtra. Gdy jeden z nich jest czyszczony, a następnie pozostawiony do wyschnięcia, w urządzeniu montowany jest drugi filtr. Rozwiązanie to zapewnia produktowi długą żywotność, a Tobie czystą wodę w basenie bez żadnych przerw. Filtr do pompy basenowej (typ 2) jest *kompatybilny* m.in. z pompami Bestway 58147, 58148, 58117, Flowclear 58149, Flowclear 58116, 58118 i innymi, w których wykorzystywany jest filtr Bestway typu 2. Może być stosowany w różnych basenach, jak m.in. Lay-Z Spa czy Intex Spa.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media