Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PCAL100

Producent: Pleatco
Rodzaj filtra: bez gwintu
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność: do 6 miesięcy
Materiał wykonania: celuloza
Typ rdzenia: Free Flow Core
Wysokość (bez gwintu): 598 mm
Średnica: 127 mm
Szerokość górnego otworu: 54 mm
Szerokość dolnego otworu: 54 mm
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PCAL100

Filtr do basenu i jacuzzi Pleatco

Filtr jest niezbędny w każdym basenie, jacuzzi i SPA. To właśnie jemu zawdzięczamy wodę wolną od wszelkich zanieczyszczeń, jakie występują w sieci wodociągowej. Przy pomocy wkładu filtrującego Pleatco możesz spędzić czas na zabawie i odpoczynku, a nie ciągłym czyszczeniu pompy. Jednocześnie woda w Twoim jacuzzi pozostanie idealnie czysta! Przedstawiony wkład PCAL100 ma *średnicę 127 mm i wysokość 600 mm.*

Najwyższy poziom filtracji wody

John Manville / REEMAY to producent celulozy, którą stosuje się nawet w profesjonalnych systemach filtracji przemysłowej. Wytwarza się z nich także filtry wody do basenu, jacuzzi i SPA Pleatco. Co więcej, wyroby te są wyposażone w system Free Flow Core. Technologia pozwala im osiągnąć wydajność na poziomie 6 miesięcy użytkowania. To oznacza, że wkłady filtrujące Pleatco *wystarczają na cały sezon.* Jednocześnie są one jedynymi filtrami basenowymi na rynku o tak długiej żywotności!

Filtr Pleatco PCAL100 do basenu i jacuzzi – konserwacja

By cieszyć się skutecznym filtrem jacuzzi lub basenu jak najdłużej, zadbaj o jego właściwą konserwację. Dla optymalnych efektów zaleca się: * *czyścić filtr co 1-2 tygodnie;* * usuwać zanieczyszczenia wyłącznie wodą pod ciśnieniem lub specjalnym urządzeniem służącym do tego celu; * stosować neutralne, niepieniące się środki czystości; * po czyszczeniu pozostawić filtr do całkowitego wyschnięcia; * przed ponownym użyciem wkładu starannie go przepłukać.

Filtry do basenu i jacuzzi Pleatco – metoda rotacyjna

Producent filtrów jacuzzi i basenowych Pleatco zaleca stosować swoje wyroby na zmianę. To oznacza, że podczas czyszczenia jednego z wkładów, drugi powinien być umieszczony w pompie. Dzięki tzw. *metodzie rotacyjnej* jesteśmy w stanie pozostawić filtr w środku czyszczącym na 1-2 doby, a potem pozwolić mu całkowicie wyschnąć. Dopiero wtedy możemy ponownie używać oczyszczonego wkładu.

Filtr do basenu, jacuzzi i SPA

Przedstawiony filtr jest przeznaczony między innymi do wybranych modeli basenów: * Acryx-Maax Spas, * Cal Spas, * Coast Spas, * J.E.M. Spas, * QCA, * Thermo Spas, * Waterway Plastics. Będzie pasował także do wszystkich jacuzzi, w których stosuje się *filtry Unicel C-4995AM i Filbur FC-2940.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media