Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100
Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100
Produkt oryginalny

Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Pleatco
Rodzaj filtra: bez gwintu
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność: do 6 miesięcy
Materiał wykonania: celuloza
Typ rdzenia: Free Flow Core
Wysokość (bez gwintu): 446 mm
Średnica: 135 mm
Szerokość górnego otworu: 55 mm
Szerokość dolnego otworu: 55 mm
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do basenu SPA jacuzzi Pleatco PLBS100

Filtr do jacuzzi i SPA Pleatco

Filtr jest niezbędny w każdym basenie, jacuzzi i SPA. To właśnie jemu zawdzięczamy *wodę wolną od wszelkich zanieczyszczeń,* jakie występują w sieci wodociągowej. Przy pomocy wkładu filtrującego Pleatco możesz spędzić czas na zabawie i odpoczynku, a nie ciągłym czyszczeniu pompy. Jednocześnie woda w Twoim jacuzzi pozostanie idealnie czysta! Przedstawiony wkład PLBS100 ma średnicę 135 mm i wysokość 451 mm.

Najwyższy poziom filtracji wody

John Manville / REEMAY to producent celulozy, którą stosuje się nawet w profesjonalnych systemach filtracji przemysłowej. Wytwarza się z nich także filtry wody do basenu, jacuzzi i SPA Pleatco. Co więcej, wyroby te są wyposażone w *system Free Flow Core.* Technologia pozwala im osiągnąć wydajność na poziomie 6 miesięcy użytkowania. To oznacza, że wkłady filtrujące Pleatco wystarczają na cały sezon. Jednocześnie są one jedynymi filtrami basenowymi na rynku o tak długiej żywotności!

Filtr Pleatco PLBS100 do jacuzzi – konserwacja

By cieszyć się skutecznym filtrem jacuzzi lub SPA jak najdłużej, zadbaj o jego *właściwą konserwację.* Dla optymalnych efektów zaleca się: * czyścić filtr co 1-2 tygodnie; * usuwać zanieczyszczenia wyłącznie wodą pod ciśnieniem lub specjalnym urządzeniem służącym do tego celu; * stosować neutralne, niepieniące się środki czystości; * po czyszczeniu pozostawić filtr do całkowitego wyschnięcia; * przed ponownym użyciem wkładu starannie go przepłukać.

Filtry do jacuzzi, SPA i basenu Pleatco – metoda rotacyjna

Producent filtrów jacuzzi i basenowych Pleatco zaleca stosować swoje wyroby na zmianę. To oznacza, że podczas czyszczenia jednego z wkładów, drugi powinien być umieszczony w pompie. Dzięki tzw. *metodzie rotacyjnej* mamy możliwość pozostawić filtr w środku czyszczącym na 1-2 doby, a potem pozwolić mu całkowicie wyschnąć. Dopiero wtedy możemy ponownie używać oczyszczonego wkładu.

Filtr do jacuzzi i SPA

Przedstawiony filtr jest przeznaczony do modeli *jacuzzi i minibasenów SPA marek Leisure Bay Manufacturing, Pentair Pool Products – Rainbow Plastics, QCA, Rec Warehouse i Waterway Plastics.* Będzie pasował także do wszystkich jacuzzi, w których stosuje się filtry: * Unicel C-5397, * Filbur FC-2972.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media