Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do butelki filtrującej Philips GoZero Fitness AWP287/10 (3szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor: niebieski
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 200 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 3
Pasuje do: butelek Philips
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do butelki filtrującej Philips GoZero Fitness AWP287/10 (3szt.)

Niebieski filtr butelki Philips

Oczyszczanie wody w butelce ma wiele zalet. To rozwiązanie, które ułatwia nam codzienność i pozwala oszczędzać. Kranówkę możemy czerpać z wielu źródeł – będąc na siłowni, w restauracji, w szkole lub na lotnisku. Wkład węglowy pomoże nam ją *oczyścić i usunąć substancje negatywnie wpływające na jej smak.* Poznaj filtr wody do butelki filtrującej Philips GoZero Fitness AWP287/10 w trzypaku.

Zalety filtra Philips

Filtry GoZero Fitness AWP286/10 i AWP287/10 usuwają 99% chloru i sprawia, że woda smakuje lepiej. Dzięki temu chętniej po nią sięgamy, a tym samym nawadniamy organizm i czujemy się lepiej. *Włókno węglowe,* z którego wykonany jest wkład jest bezpieczną i naturalną substancją. Idealnie sprawdzi się do oczyszczania wody w temperaturze od 5 do 38˚C.

3 miesiące filtracji

Żywotność jednego filtra wynosi *200 litrów lub wystarcza na miesiąc użytkowania.* Należy wymienić go po tym co nastąpi pierwsze. Jego zużycie może doprowadzić do zanieczyszczenia lub zepsucia smaku wody, dlatego tak ważne jest kontrolowanie daty wymiany. Butelki Philips wyposażone są w wygodny wskaźnik. Kupując ten zestaw *otrzymujesz 3 filtry,* które wystarczą nawet na 3 miesiące filtracji.

Filtr wody Philips

Filtr Fitness AWP287/10 pasuje do butelek *Philips GoZero Fitness AWP2712BLR/10 oraz Fitness AWP2712RDR/10.* Jego montaż jest łatwy i szybki. Zakup filtra i oczyszczanie kranówki to zdecydowanie niższy koszt niż kupowanie wody w sklepach. Dzięki temu chronisz również środowisko i redukujesz ilość odpadów trafiających na wysypiska i do oceanów.

Przyczyń się do ochrony środowiska

Z własną butelką filtrującą wodę możesz wpłynąć na środowisko. Jak? Wystarczy, że *ograniczysz kupowanie jednorazowego plastiku,* w którym sprzedawana jest woda w sklepach. Dzięki temu na wysypiska trafi mniej śmieci, które są zagrożeniem dla ekosystemu. To również korzyść dla Ciebie, ponieważ oszczędzasz pieniądze.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media