Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wody do ekspresu CareMax Saeco AquaClean compatibile 1pcs.Filtr wody do ekspresu CareMax Saeco AquaClean compatibile 1pcs.
Filtr wody do ekspresu CareMax Saeco AquaClean compatibile 1pcs.Filtr wody do ekspresu CareMax Saeco AquaClean compatibile 1pcs.

Filtr wody do ekspresu CareMax Saeco AquaClean compatibile 1pcs.

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność filtra do: 50 l
Wymiana po: 2 miesiącach
Wskaźnik zużycia filtra: brak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do ekspresu CareMax Saeco AquaClean compatibile 1pcs.

CareMax – filtr do ekspresu Philips

Woda, której używamy do przygotowywania kawy, ma istotny wpływ na smak napoju. W związku z tym ważne jest, aby kranówka była odpowiednio oczyszczona oraz pozbawiona nieprzyjemnej woni chloru. Najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie profesjonalnego wkładu, takiego jak filtr do ekspresu Philips CareMax CCF-009. Produkt skutecznie oczyszcza wodę ze szkodliwych substancji oraz wszelkich zabrudzeń pochodzących z instalacji wodociągowej.

Optymalna ochrona przed kamieniem

Filtr do ekspresu Saeco CareMax to bardzo dobrej jakości zamiennik oryginalnego wkładu. Dokładnie redukuje metale ciężkie i zabrudzenia mechaniczne, a także wapń i magnez, które mogą powodować kamień na podzespołach urządzenia. Dzięki filtrowi skutecznie ochronisz swój ekspres przed kosztownymi awariami! Wkład CareMax niweluje również smak i zapach chloru wyczuwalny w kranówce oraz zmiękcza ją. To sprawia, że kawa jest smaczniejsza i bardziej aromatyczna.

Filtr Saeco AquaClean – zamiennik

Filtr CareMax CCF-009 jest kompatybilny z wkładami Saeco AquaClean CA6903/00 i Philips AquaClean CA6903/10. Oznacza to, że pasuje do ekspresów, w których stosuje się wyżej wymienione filtry. Wydajność wkładu wynosi 2 miesiące lub maks. 50 litrów przefiltrowanej wody – w zależności od tego, co nastąpi pierwsze.

Skuteczny filtr do ekspresu Saeco

Dzięki filtrowi CareMax możesz cieszyć się kawą o doskonałym i niezaburzonym smaku. Należy pamiętać o regularnej wymianie wkładu. Dzięki temu zachowasz wysoką jakość filtracji i zyskasz nieprzerwany dostęp do kawy wolnej od zanieczyszczeń. Zadbaj o swój ekspres profesjonalnie i wybierz ekonomiczny filtr CareMax CCF-009!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media