Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do lodówki GE MWF Smart Water Genuine

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: GE
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1136
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 38°C
Certyfikat: NSF
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do lodówki GE MWF Smart Water Genuine

Lodówka z dystrybutorem i filtracja wody

Posiadanie lodówki Samsung z dystrybutorem wody i kostek lodu przynosi szereg korzyści. Przede wszystkim możemy cieszyć się orzeźwieniem w upalne dni. To również bardzo wygodne rozwiązanie sprawdzające się podczas przyjęć. Jednak, aby system działał sprawnie, a kostki były czyste i przejrzyste należy stosować wkład, taki jak np. *filtr wody do lodówki Samsung i GE.*

Usuwanie zanieczyszczeń z wody

W wodzie kranowej, do której podłączony jest system lodówki, może znajdować się dużo zanieczyszczeń i niebezpiecznych substancji. Pośród nich są np. cysty, chlor i zabrudzenia mechaniczne (piasek, rdza), które mogą wpływać na smak cieczy. *Filtr do lodówki GE MWF Smart Water Genuine* dokładnie oczyszcza wodę i poprawia jej smak. Dzieje się tak dzięki mieszance z węgla aktywnego, który efektywnie pochłania zabrudzenia i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

Dlaczego warto oczyszczać wodę w lodówce?

Filtr oprócz poprawy smaku wody oraz zwiększenia Twojego bezpieczeństwa, chroni również Twoją lodówkę. Niepożądane substancje nie dostają się do systemu chłodziarki i nie powodują jej awarii. Oferowany filtr do wybranych lodówek Samsung i GE jest bardzo wydajny i wystarcza *na 6 miesięcy lub do oczyszczenia 1136 litrów wody.* Bardzo prosty system montażu Twist and Lock pozwala bez problemu wymienić wkład.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media