Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do lodówki LG LT1000P

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Producent: LG
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 757
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 37,8°C
Certyfikat: NSF
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do lodówki LG LT1000P

Filtr do lodówki LG LT1000P PC/PCS ADQ747935

Woda znajdująca się w kranie często pozostawia wiele do życzenia. Dlatego ważne jest, by przepłynęła przez *profesjonalny i skuteczny wkład,* który odpowiednio ją przefiltruje. Oferowany model filtra LG LT1000P jest przeznaczony do wybranych lodówek LG typu side-by side z dystrybutorem wody oraz kostek lodu. Mikrocząsteczki węgla aktywnego zawarte we wkładzie zatrzymują szereg zanieczyszczeń, które mogą wystąpić w sieci wodociągowej.

Działanie filtra

Filtr LT1000P został *wyprodukowany przez firmę LG* i jest sygnowany logiem producenta. Wkład o numerze ADQ747935 gwarantuje doskonałe dopasowanie do wielu lodówek LG. Produkt cechuje się wysoką jakością wykonania oraz bezpieczną i skuteczną mieszanką filtrującą na bazie cząsteczek węgla aktywnego. Dzięki temu z wody zostaje usunięty chlor, cząsteczki herbicydów, pestycydów oraz farmaceutyki, a także zanieczyszczenia stałe (np. piasek, rdza itp.).

Oryginalny filtr wody z certyfikatem NSF

Udoskonalony filtr uzyskał certyfikat niezależnej organizacji NSF. Dokument dotyczy skuteczności filtracji zanieczyszczeń oraz redukcji smaku i zapachu chloru. *Oryginalny i certyfikowany* produkt to pewność wydajnego oraz bezpiecznego działania. Sięgaj po sprawdzone i przebadane filtry, które umożliwią Ci dostęp do orzeźwiającej i zdrowej wody.

Dopasuj filtr wody LG LT1000P do swojego urządzenia

Filtr LT1000P jest przeznaczony do wybranych modeli lodówek LG typu side-by-side np. z systemem Slim Space Plus. Producent zaleca wymianę filtra *co 6 miesięcy.* Po tym czasie wkład przestaje działać skutecznie, a do Twojej wody mogą dostać się niepożądane substancje. Aby utrzymać optymalne efekty filtracji należy regularnie wymieniać filtr.

Opinie o produkcie (1)

Jarosław24.12.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Szybka I sprawnie

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media