Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do lodówki Samsung DA29-00003F HAFIN

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Samsung
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1892
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 38°C
Certyfikat: NSF
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do lodówki Samsung DA29-00003F HAFIN

Oryginalny filtr nowej generacji AquaPure Plus marki Samsung

Wkład Samsung DA29-00003F Aqua Pure Plus to filtr wewnętrzny przeznaczony do większości lodówek firmy Samsung. Jeśli posiadasz chłodziarkę, w której stosowane są wkłady z głowicą F to ten filtr będzie pasował do niej idealnie. Zakup oryginalnych wkładów daje Ci pewność szybkiego montażu oraz dopasowania. Filtr do lodówki Samsung, który oferujemy posiada certyfikat NSF-42.

Po co filtr w lodówce?

W wodzie czerpanej bezpośrednio z wodociągów mogą znajdować się różnego rodzaju zanieczyszczenia. Są to nie tylko zabrudzenia fizyczne, takie jak piasek, rdza lub osady, ale również substancje zmieniające smak i zapach wody. Należy do nich przede wszystkim chlor, który jest dodawany w stacjach uzdatniania, aby zapobiec rozwojowi bakterii. Zastosowanie filtra wody pomoże ją oczyścić i zdecydowanie poprawi jej smak.

Z czego składa się filtr DA29-00003F HAFIN?

Wewnątrz obudowy filtra znajduje się mieszanka z węgla aktywnego, który często wykorzystywany jest jako materiał oczyszczający. Dzieje się tak ze względu na jego dużą powierzchnią filtracji. Liczne korytarze i pory w jego wnętrzu pozwalają na szybkie przepłynięcie wody oraz zatrzymują wiele niepożądanych substancji. Ponadto węgiel jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Na jak długo wystarcza filtr w lodowce?

Filtr DA29-00003F HAFIN może przefiltrować aż 1892 litrów wody. Nie należy go jednak stosować dłużej niż przez pół roku, ponieważ po tym czasie węgiel aktywny traci swoje właściwości. Nagromadzone wewnątrz filtra zabrudzenia mogą zacząć wydostawać się do wężyków lodówki i zanieczyścić cały system. Jeśli nie jesteś pewien, jaki filtr kupić do Twojej lodówki zadzwoń do nas lub napisz, a nasz specjalista rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości.

Filtr jest kompatybilny m.in. z poniższymi modelami lodówek:

Samsung RSH5ZLBG, Samsung RSH1KBRS, Samsung RSG5FURS, Samsung RFG23JUERS, Samsung RSH1KLBG, Samsung RFG23USER oraz wielu innych. Warto jednak dokładnie sprawdzić typ głowicy filtra, ponieważ może się on różnić w zależności od roku produkcji lodówki. Ponadto ten filtr firmy Samsung może być stosowany zamiennie z następującymi filtrami: DA29-00003B, DA29-00003B, DA97-06317A, DA29-00003A, HAFIN2 EXP, Seltino SSG-003.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media