Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do lodówki Samsung WSF-100 AquaPure Magic

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Producent: Samsung
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 3028
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 36°C
Typ podłączenia: na śrubki
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do lodówki Samsung WSF-100 AquaPure Magic

Oryginalny zewnętrzny filtr wody do lodówek Samsung model WSF-100 Aquapure Magic

Wkład Samsung WSF-100 Aquapure to filtr zewnętrzny podłączany na wężyk. Jest przeznaczony nie tylko do lodówek Samsung, ale również wielu innych firm, np. Siemens lub Bosch. Może być stosowany w każdym typie lodówek, w których występują filtry zewnętrzne, tzn. podłączane z tyłu lodówki do wężyka doprowadzającego wodę. Zakup oryginalnych wkładów daje Ci pewność szybkiego montażu oraz dopasowania.

Po co filtr w lodówce?

W wodzie czerpanej bezpośrednio z wodociągów mogą znajdować się różnego rodzaju zanieczyszczenia. Są to nie tylko zabrudzenia fizyczne, takie jak piasek, rdza lub osady, ale również substancje zmieniające smak i zapach wody. Należy do nich przede wszystkim chlor, który jest dodawany w stacjach uzdatniania, aby zapobiec rozwojowi bakterii. Zastosowanie filtra wody pomoże ją oczyścić i zdecydowanie poprawi jej smak.

Z czego składa się filtr WSF-100 AquaPure Magic?

Wewnątrz obudowy filtra znajduje się mieszanka z węgla aktywnego, który często wykorzystywany jest jako materiał oczyszczający. Dzieje się tak ze względu na jego dużą powierzchnią filtracji. Liczne korytarze i pory w jego wnętrzu pozwalają na szybkie przepłynięcie wody oraz zatrzymują wiele niepożądanych substancji. Ponadto węgiel jest bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Na jak długo wystarcza filtr w lodowce?

Filtr WSF-100 AquaPure Magic może przefiltrować aż 3028 litrów wody. Nie należy go jednak stosować dłużej niż przez pół roku, ponieważ po tym czasie węgiel aktywny traci swoje właściwości. Nagromadzone wewnątrz filtra zabrudzenia mogą zacząć wydostawać się do wężyków lodówki i zanieczyścić cały system. Filtr WSF-100 można stosować zamiennie z modelem EF-9603. Dzięki zwiększonemu przepływowi wody oraz zwiększonej pojemności filtracyjnej wkładu uzyskujemy jeszcze lepszy efekt, a filtr wystarczy nam na dłużej. Jeśli nie jesteś pewien, jaki filtr kupić do Twojej lodówki zadzwoń do nas lub napisz, a nasz specjalista rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości.

Opinie o produkcie (1)

Aleksander26.06.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Bardzo dobry produkt, dobra jakość wody. Łatwy montaż.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media