Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody do lodówki Whirlpool USC100 484000008553

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Whirlpool
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 5500
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 37,8°C
Typ podłączenia: QuickFit
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do lodówki Whirlpool USC100 484000008553

Filtr do lodówki Whirlpool

Dystrybutory i kostkarki to udogodnienia dostępne w coraz większej liczbie lodówek. Choć wyglądają niepozornie, bardzo ułatwiają codzienność. Dzięki nim możemy cieszyć się schłodzonym napojem lub drinkiem z kostkami lodu w dowolnej chwili. Jeśli chcesz, by dawka orzeźwienia była smaczniejsza, sięgnij po efektywny filtr Whirlpool. Gdy go zastosujesz, *woda i lód z lodówki Side-by-Side będą perfekcyjnie czyste.*

Codziennie lepszy smak wody

Chlor, osad, brud i rdza to tylko niektóre substancje, które mogą znajdować się w Twojej kranówce. Zabrudzeniom winne są zazwyczaj stare lub uszkodzone rury domowej instalacji. *Filtr zatrzyma większość zanieczyszczeń* i zneutralizuje nieprzyjemny zapach chloru. Wypróbuj produkt Whirlpool i przekonaj się, że niewielka zmiana może polepszyć smak wody.

Wydajny filtr Whirlpool

Oferowany filtr do lodówki Whirlpool zapewni Ci *przejrzystą wodę i kostki lodu nawet przez 6 miesięcy.* Wkład oczyści do 5500 litrów cieczy – jest więc dobrym wyborem do domu i firmy. Natomiast szybki i łatwy montaż usprawni wymianę zużytego filtra na nowy.

Uniwersalny filtr do lodówki

Oferowany filtr jest mocowany na wężyku na zewnątrz urządzenia. *Sposób montażu zapewnia wkładowi dużą uniwersalność.* Dzięki temu możesz wykorzystać go w wielu modelach lodówek znanych marek, takich jak m.in. Whirlpool, Indesit, Beko, Samsung, LG i Bosch. Jeśli Twoje urządzenie wykorzystuje filtr zewnętrzny, produkt Whirlpool najprawdopodobniej będzie do niego pasować. Przed zakupem sprawdź kompatybilność w instrukcji lodówki lub skontaktuj się z nami, by upewnić się, że filtr będzie do niej pasował.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media