Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wody do pralki i zmywarki Whirlpool Calblock+ 484000008904Filtr wody do pralki i zmywarki Whirlpool Calblock+ 484000008904
Filtr wody do pralki i zmywarki Whirlpool Calblock+ 484000008904Filtr wody do pralki i zmywarki Whirlpool Calblock+ 484000008904

Filtr wody do pralki i zmywarki Whirlpool Calblock+ 484000008904

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Producent: Whirlpool
Wydajność filtra: 6 miesięcy
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do pralki i zmywarki Whirlpool Calblock+ 484000008904

Uniwersalny filtr Whirlpool Calblock+

Minerały takie jak wapń i magnez służą zdrowiu, ale zdecydowanie szkodzą artykułom gospodarstwa domowego. Niestety, woda kranowa wykorzystywana w pralce i zmywarce ma wysoką zawartość tych pierwiastków. Przez to w urządzeniach tworzy się kamień, który obniża wydajność sprzętów. Długofalowo może doprowadzać nawet do awarii. Skorzystaj ze środka zmiękczającego wodę do pralki i zmywarki Whirlpool, by wyeliminować wapienny nalot i wydłużyć żywotność urządzeń!

Filtr do pralki Whirlpool

Stosowanie filtra wody do pralki i zmywarki zapobiega powstawaniu kamiennego osadu. Wkład zatrzymuje także zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak rdza i piasek. W związku z tym produkt chroni podzespoły urządzeń (grzałkę, zawór elektryczny, rury, filtry) przed szkodliwym wpływem nalotów i pozwala uniknąć kosztownych napraw w serwisie. W ten sposób artykuł filtrujący wydłuża okres eksploatacji sprzętu. Stosując filtr wody, możemy oszczędzić zatem pieniądze.

Filtr do zmywarki Whirlpool

Przedstawiony produkt pasuje zarówno do wszystkich typów pralek, jak i zmywarek. Czyni go to bardzo uniwersalnym środkiem. Średnica gwintu wkładu to 3/4". Instalacja filtra jest łatwa i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy wkręcić go pomiędzy zaworem odcinającym wodę a wężem pralki lub zmywarki. Dla najlepszych rezultatów zaleca się pranie / mycie w niskich i średnich temperaturach (do 60°C).

Zalety środka zmiękczającego do pralki i zmywarki Whirlpool

Producent zapewnia pozytywny wpływ środka na miękkość pranych tkanin oraz czystość mytych naczyń. Co więcej, grzałka pozbawiona kamienia zużywa mniej prądu do podgrzania wody. Skutkuje to dodatkową oszczędnością pieniędzy. Wkład zawiera polifosforany, których działanie zastępuje inne środki odkamieniające do pralek i zmywarek. Ponadto, poprzez zwiększenie wydajności urządzeń, środek umożliwia niższe zużycie detergentów.

Zestaw Calblock+ zmiękczający wodę

Wydajność filtra wynosi 4-6 miesięcy w zależności od częstości prania lub zmywania. Po tym czasie należy wymienić go na nowy egzemplarz. Pozwoli to utrzymać efekt zmiękczonej wody i wszystkie jego pozytywne skutki. Zestaw Whirlpool Calblock+ 484000008904 zawiera 1 filtr wymienny, 1 głowicę filtra oraz 2 uszczelki.

Opinie o produkcie (2)

Władysław24.02.2023
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Produkt odpowiada zamówieniu i przysłany w czasie.

Rafał22.02.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Bardzo dobry filtr, łatwy w montarzu - nie sprawia problemów z pralką Samsunga.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media