Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody wkład do dzbanka Brita Maxtra+ Pure Performance 6x3szt.

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Typ filtra: Maxtra+
Wydajność (w dniach): 28
Liczba wkładów w zestawie: 18
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody wkład do dzbanka Brita Maxtra+ Pure Performance 6x3szt.

Filtry do wody Brita MAXTRA+ Pure Performance

Dzięki wkładom Maxtra+ Pure Performance *oczyścisz wodę kranową z zabrudzeń oraz niebezpiecznych substancji*. Mieszanka filtrująca pomoże Ci pozbyć się *chloru, metali ciężkich oraz pestycydów, herbicydów i substancji farmaceutycznych*, jeśli te występują w Twojej wodzie. Wkład wystarcza na 28 dni.

Kupowanie filtrów w zestawach pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze i jest bardzo wygodne.

Liczba filtrów w zestawie: *18 sztuk (6 x 3 szt.)* Każdy z filtrów jest pakowany osobno i dzięki temu może być przechowywany nawet przez kilka lat. Ważne jest, aby wkłady pozostały w oryginalnym opakowaniu, nie były narażone na działanie promieni słonecznych oraz innych źródeł ciepła i znajdowały się w pomieszczeniu o temperaturze od 1˚C do 50˚C. Maxtra+ Pure Performance to innowacyjna technologia filtracji. Ulepszona formuła daje Ci pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości, który jest bezpieczny dla Twojego zdrowia. Wkłady firmy Brita *pomogą Ci zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, poprawią smak przygotowywanych na bazie wody napojów oraz pozwolą zaoszczędzić pieniądze.* Filtr Maxtra+ Pure Performance jest przeznaczony *do wody miękkiej i średnio twardej*. Jeśli borykasz się z problemem twardej oraz bardzo twardej wody kranowej, polecamy filtry Maxtra+ Hard Water Expert.

Jak wygląda mieszanka filtrująca we wkładzie Maxtra+ Pure Performance?

Składa się ona z mikroperełek węgla aktywnego i wymiennika jonowego. Dzięki nim woda zostaje zmiękczona, a także oczyszczona z metali ciężkich, chloru oraz pestycydów, herbicydów i substancji farmaceutycznych.

Do jakich dzbanków pasuje filtr Maxtra+ Pure Performance?

Do wszystkich! To uniwersalny wkład, który charakteryzuje się idealnym dopasowaniem do najpopularniejszych dzbanków na rynku m.in. firm *Brita oraz Dafi* (dzbanki z filtrem typu Unimax). *Używanie dzbanków filtrujących to*, oprócz dużej oszczędności pieniędzy, *ochrona środowiska*. Rezygnacja z wody w jednorazowym plastiku pozwoli nam znacząco zmniejszyć ilość odpadów na wysypiskach.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media