Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr/sitko węża zmywarki Whirlpool 482248050159

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj produktu: sitko
Producent: Whirlpool
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr/sitko węża zmywarki Whirlpool 482248050159

Uniknij awarii zmywarki

Nawet drobne cząstki zanieczyszczeń lub resztek jedzenia mogą uszkodzić zarówno odpływ, jak i dopływ zmywarki. Awaria natomiast może wymagać kosztownej naprawy, dlatego warto próbować jej uniknąć. W tym celu montowane są filtry na dnie zmywarki oraz na wężu doprowadzającym wodę. Należy co pewien czas *kontrolować ich stan* i sprawdzać, czy nie uległy zniszczeniu.

Wymiana filtra węża zmywarki

W przypadku uszkodzenia filtra węża dopływowego zmywarki niezbędna jest jego wymiana. *Sitko zatrzymuje cząstki stałe* mogące znajdować się w wodzie z sieci. Jego przerwanie lub pęknięcie sprawia, że nie spełnia ono swojego zadania. Na szczęście jego wymiana jest bardzo prosta, a sam nowy element bardzo tani. Oferowany *filtr do zmywarki Whirlpool* pasuje do większości modeli urządzeń tego producenta.

Budowa filtra do zmywarki

Filtr węża składa się z *uszczelki oraz sitka,* czyli części wyłapującej zanieczyszczenia. Wybór oryginalnych podzespołów producenta da Ci pewność, że sprzęt na długo pozostanie sprawny. Whirlpool to znana i ceniona przez użytkowników firma, więc postaw na jakość i ciesz się bezawaryjnym działaniem zmywarki.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media