Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Podkategoria

  Produkty w promocji

  Liczba wkładów w zestawie

  Wysokość

  Średnica

  Powierzchnia filtracji

  Waga materiału filtrującego

  Wydajność (w miesiącach)

  Wydajność filtra (w litrach)

  Szerokość

  Ciśnienie min. / max.

  Wydajność (w dniach)

  Głębokość

  Ciśnienie pracy ekspresu

  Waga tabletki (g)

  Butelka (ml)

  Moc ogrzewacza

  Prąd znamionowy

  Wtyczka przyłączeniowa

  Znamionowy pobór mocy

  Bezpiecznik automatyczny

  Filtr metalowy do okapu

  Filtr metalowy do okapu

  To kwadratowe lub prostokątne elementy w formie kasetonu. Znane są również jako kratki do okapów ze względu na charakterystyczną dziurkowaną powierzchnię. To właśnie ta siateczka z niewielkimi otworami odpowiada za wstępną filtrację powietrza.

  Metalowe filtry przeznaczone do okapów kuchennych

  Aluminiowe filtry do okapów kuchennych to kwadratowe lub prostokątne elementy w formie kasetonu. Znane są również jako kratki do okapów ze względu na charakterystyczną dziurkowaną powierzchnię. To właśnie ta siateczka z niewielkimi otworami odpowiada za filtrację powietrza. Metalowe filtry przeciwtłuszczowe pochłaniają wilgoć, intensywny zapach i tłuszcz. Ich powierzchnia jest wystawiona na bezpośredni kontakt z parą i tłuszczem podczas gotowania. Dzięki temu, że filtr może być myty jego żywotność jest bardzo długa. Wystarczy starannie o niego dbać i regularnie czyścić jego powierzchnię, a będzie on wydajny i skuteczny nawet przez kilka lat. Sprawny filtr wyłapuje niepożądane substancje, dzięki czemu możesz gotować w bardziej komfortowych warunkach. Filtr zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i odprowadzenie pary. Intensywne zapachy znajdują ujście, a uciążliwy tłusty osad zbiera się na jego powierzchni zamiast na meblach czy płytkach. Pozwala to uniknąć nieestetycznych plam i osadów na wielu kuchennych powierzchniach.

  Jak wyczyścić metalowy filtr okapu?

  Metalowe filtry do okapu dostępne w naszej ofercie to trwałe elementy, które cechuje długa żywotność. Aby działały wydajnie, należy je jednak odpowiednio konserwować. Ich czyszczenie jest niezwykle łatwe i szybkie. Kaseton możesz wyjąć z okapu bez użycia narzędzi, a następnie umyć w zmywarce. Do jego odświeżenia sprawdzi się również płyn do naczyń i ciepła woda. Filtr najlepiej myć raz w miesiącu. Filtry metalowe Electrolux dostępne w naszym sklepie pasują do wielu modeli okapów tej marki a także do pochłaniaczy takich producentów jak AEG, Husqvarna czy Juno. W opisach poszczególnych filtrów znajdziesz dokładne wymiary oraz listę modeli okapów, do których przeznaczony jest dany produkt. Jeśli masz wątpliwości, czy dany filtr pasuje do Twojego pochłaniacza, nasi konsultanci służą radą.

  Newsletter

  Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

  Podaj wynik: 6+8

  Wszystkie prawa zastrzeżone.

  e-commerce platform by:

   
  Social media