Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Możliwość przycięcia filtra

  Czas wymiany

  Wskaźnik poziomu zabrudzenia

  Filtry przeciwtłuszczowe do okapu

  Filtry przeciwtłuszczowe do okapu(Liczba produktów: 2)

  Filtr przeciwtłuszczowy jest niezbędnym elementem każdego okapu kuchennego. Niezależnie od tego, czy Twój pochłaniacz podłączony jest do komina, czy też korzystasz z obiegu zamkniętego, możesz użyć tego rodzaju filtra. Jego zadaniem jest wstępne wyłapywanie nieprzyjemnych zapachów, a przede wszystkim rozbijanie cząsteczek tłuszczu. To pierwszy element okapu, z którym tłusty osad ma styczność. Dlatego skuteczny i odpowiednio konserwowany filtr tłuszczu jest tak ważny do jego efektywnego pochłaniania. Dzięki niemu zredukujesz uciążliwy tłusty osad i unikniesz jego nadmiaru na płytkach, meblach i innych powierzchniach. Filtr do okapu pomoże utrzymać odpowiednią higienę Twojej kuchni, a gotowanie będzie znacznie przyjemniejsze i komfortowe. Wkłady przeciwtłuszczowe dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim produkty firmy Whirlpool. Ponadto dostępne są filtry uniwersalne, które należy wyciąć do interesujących nas rozmiarów.

  Rola filtra przeciwtłuszczowego

  To pierwszy element okapu, z którym tłusty osad ma styczność. Dlatego skuteczny i odpowiednio konserwowany filtr tłuszczu jest tak ważny do jego efektywnego pochłaniania. Dzięki niemu zredukujesz uciążliwy tłusty osad i unikniesz jego nadmiaru na płytkach, meblach i innych powierzchniach. Filtr pomoże utrzymać odpowiednią higienę Twojej kuchni, a gotowanie będzie znacznie przyjemniejsze i komfortowe.

  Jak czyścić filtr przeciwtłuszczowy?

  Większość filtrów tłuszczu to elementy wykonane z aluminium, wyposażone w gęstą siatkę filtrującą. Działają wydajnie przez długi czas, pod warunkiem, że odpowiednio będziemy je konserwować. Wystarczy umyć powierzchnię metalowego filtra przy pomocy ciepłej wody i płynu do naczyń lub środka odtłuszczającego. Preparaty przeciwtłuszczowe do kuchni znajdziesz również w naszej ofercie. Filtry można bezpiecznie myć również w zmywarce. Inne rodzaje filtrów przeciwtłuszczowych wykonane są z takich materiałów jak papier czy fizelina. Takie wkłady należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta, gdyż po pewnym czasie tracą właściwości chłonące. Nie są przeznaczone do mycia.

  Jak wymienić filtr tłuszczu w okapie?

  Metalowy filtr tłuszczu w formie kasetonu wymienisz bez użycia żadnych narzędzi w kilka chwil. Jeśli stary element wymaga wymiany, po prostu wyjmij filtr, a następnie zamontuj nową część. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór filtrów tłuszczu, które pasują do okapów różnych marek, w tym: Electrolux, AEG, Husqvarna i Juno.

  Social media