Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Kawa ziarnista premium Davidoff Cafe Creme Intense 500g

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba opakowań w zestawie: 1
Waga kawy w jednym opakowaniu: 500 g
Producent: Davidoff
Rodzaj kawy: ziarnista
Typ kawy: klasyczna
Gatunek kawy: Arabica, Robusta
Zestaw zawiera: kawę
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Kawa ziarnista premium Davidoff Cafe Creme Intense 500g

Kawa ziarnista Davidoff Café Crème Intense 500 g

Davidoff Café Crème Intense to kawa, która jest połączeniem dwóch gatunków ziaren. Pozwala to na uzyskanie intensywnego smaku Twojego ulubionego napoju. W kawie możesz wyczuć *delikatne nuty czekolady,* a dodatkowo na jej powierzchni tworzy się *kremowa pianka,* która wzbogaca doznania.

Ziarna Arabiki z Ameryki Łacińskiej oraz Robusty z Azji

Oba gatunki są poddane indywidualnym procesom palenia. Dzięki temu zyskują swój niepowtarzalny charakter i smak. Arabica jest kawą łagodną i delikatną, o setkach nut aromatycznych, natomiast Robusta wyróżnia się dużą zawartością kofeiny i zapewnia pobudzenie. Ziarna Davidoff pochodzą z najlepszych i bezpiecznych upraw. Świadczy o tym certyfikat *Rainforest Alliance.* Jest on przyznawany produktom, których surowce dojrzewają na plantacjach, które nie zagrażają środowisku naturalnemu oraz są prowadzone w sposób zrównoważony.

Sposób przygotowania

Kawę Davidoff Café Crème Intense, jak każdą inną kawę w ziarnach, można przygotować za pomocą szeregu różnych urządzeń. Przede wszystkich będzie ona wspaniale smakowała po przyrządzeniu *w ekspresie automatycznym.* Zazwyczaj mają one wbudowany młynek, który zmieli ziarna. Kawę Davidoff zrobisz również, *korzystając z ekspresu kolbowego, przelewowego lub kawiarek.* Ziarna wystarczy wcześniej przygotować, używając elektrycznego lub manualnego młynka.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media