Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Kawa ziarnista Tchibo Exclusive Medium Roast 4kg

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Liczba opakowań w zestawie: 3
Waga kawy w jednym opakowaniu: 1000 g
Producent: Tchibo
Rodzaj kawy: ziarnista
Typ kawy: klasyczna
Gatunek kawy: Arabica, Robusta
Zestaw zawiera: kawę, kawę 500 g
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Kawa ziarnista Tchibo Exclusive Medium Roast 4kg

Duży zapas kawy Tchibo dla każdego

Oferowany pakiet kaw składa się z 4 opakowań Tchibo Exclusive Medium Roast oraz promocyjnego opakowania Tchibo Barista Caffè Crema. Łącznie otrzymujesz aż 4,5 kilograma kawowych ziaren. Każde z opakowań jest szczelne, dzięki czemu *aromat i smak są zabezpieczone w jego wnętrzu.* Zapas tej kawy to gwarancja, że w Twoim domu lub biurze będzie unosił się pobudzający zapach. Każdy z Twoich bliskich dostanie natomiast najlepszą porcję kofeinowego napoju.

Wyrazisty smak i średnie palenie

Ziarna kawy Tchibo Exclusive Medium Roast mają lekko jaśniejszy kolor niż klasycznie palone mieszanki. Jest to efekt specjalnego sposobu ich ogrzewania gorącym powietrzem. Dzięki temu smak kawy również wyróżnia się na tle innych. Jest on *wyrazisty, jednak prawie zupełnie pozbawiony kwaśnych nut.* Wypróbuj tę wersję kawy Tchibo Exclusive!

Dodatkowe nuty czekolady

Kawa Tchibo Exclusive Medium Roast to *połączenie ziaren arabiki i robusty.* Z każdego gatunku wydobyto to, co najlepsze, czego efektem są lekko czekoladowe nuty. Ponadto kawa pełna jest aromatów uwalnianych po przygotowaniu napoju. Natomiast dosyć duży poziom intensywności sprawia, że ziarna działają pobudzająco.

Najlepsze ziarna do ekspresu i nie tylko

Dużą zaletą ziaren Tchibo Exclusive jest to, że możesz przygotować je na wiele sposobów. Przede wszystkim na ich bazie *zrobisz świetną kawę z ekspresu automatycznego.* Ponadto, po wcześniejszym zmieleniu, ziarna mogą zostać zamienione w napój przy pomocy ekspresu przelewowego i kolbowego. To samo dotyczy również metod alternatywnych oraz tradycyjnych – Tchibo Exclusive nawet zalane gorącą wodą w filiżance będzie smakowało wyśmienicie.

Dodatkowa kawa w prezencie!

Do tego zestawu kaw dołączony jest prezent! *Dodatkowe pół kilograma ziaren Tchibo Barista Caffè Crema* dostajesz za darmo. Dzięki temu możesz skosztować tego łagodnego i lekko gorzkiego smaku wzbogaconego owocowymi nutami. To dobra okazja, aby zrobić degustację kaw Tchibo lub obdarować nimi przyjaciół.

Opinie o produkcie (1)

Edyta29.12.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Szybko oraz sprawniev

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media