Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Klucz do obudowy filtra Dafi

Rodzaj produktu: klucz do obudowy filtra
Producent: Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Klucz do obudowy filtra Dafi

System filtracji na cały dom

Szukasz filtrów, które mogą oczyścić wodę w całym domu? Rozwiązaniem jest system przepływowy Dafi. Montowany jest on zazwyczaj tuż przy punkcie podłączenia wody. Dzięki temu *zapewnia czystą kranówkę w całym domu.* Składa się z kilku filtrów, z których każdy znajduje się w specjalnej obudowie i ma inne właściwości. Dzięki temu ciecz jest dokładnie oczyszczona, smakuje i pachnie lepiej oraz jest bezpieczna do spożycia. Aby ułatwić odkręcanie obudowy i wymianę filtrów, zaopatrz się w *klucz Dafi.*

Klucz do filtra Dafi

Klucz jest kompatybilny z systemem szeregowym filtrów przepływowych Dafi. Dzięki niemu *bez wysiłku odkręcisz korpus* filtra nawet po kilku miesiącach od ostatniej instalacji. Klucz jest łatwy w użyciu. Wystarczy nałożyć pierścień (większy) na korpus lub złączkę (mniejszy) i zacząć przekręcać. Zasada działania jest podobna, jak w przypadku popularnych otwieraczy do słoików.

Jakość i dopasowanie

Klucz jest zrobiony z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Budowa i kształt wypustek dopasowuje się do systemu Dafi. Dodatkowo haczykowata końcówka *pozwala zawiesić klucz w pobliżu instalacji.* Dzięki temu nie zgubimy go i zawsze będzie pod ręką. Dafi to polska firma, która jest ceniona przez użytkowników za jakość produktów w stosunkowo niskiej cenie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media