Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Kolba uchwyt filtra do ekspresu DeLonghi 5513200369 AS00002447

Przeznaczona do ekspresu marki: DeLonghi
Średnica: 5,1 cm
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Kolba uchwyt filtra do ekspresu DeLonghi 5513200369 AS00002447

Kolba do ekspresu ciśnieniowego

Kolba, *inaczej nazywana portafiltrem,* jest podstawowym wyposażeniem ekspresu kolbowego. Jest to uchwyt, w którym umieszcza się sitko ze zmielonymi ziarnami, a całość wpina się do grupy ekspresu. Kolba powinna być wytrzymała, ponieważ by ją opróżnić musimy nią dosyć mocno uderzyć w odbijak. Ponadto liczy się jej *odpowiednie wyprofilowanie,* dzięki czemu codzienne użytkowanie staje się przyjemnością.

Dopasowanie kolby do ekspresu DeLonghi

Kolba 5513200369 to oryginalny produkt firmy DeLonghi. Dzięki temu charakteryzuje się ona nie tylko najlepszą jakością, ale również idealnym dopasowaniem. Uchwyt na sitko pasuje do ekspresów DeLonghi z serii *Dedica: EC680R, EC680BK, EC680M.*

Kolba do ekspresu DeLonghi na dwie filiżanki

Posiadasz ekspres kolbowy DeLonghi? Być może potrzebujesz nowego portafiltra, który sprawi, że codzienne przygotowywanie kawy będzie szybsze i wygodniejsze. Oferowana kolba do ekspresu DeLonghi 5513200369 *posiada podwójną wylewkę.* Jest to idealne rozwiązanie, dla tych którzy lubią mocniejsze kawy lub za jednym razem chcą przygotować dwie filiżanki espresso.

Solidna i wytrzymała kolba do ekspresu DeLonghi

Uchwyt filtra do ekspresu DeLonghi 5513200369 został wykonany z wysokiej jakości *tworzyw sztucznych oraz metalu.* Kolba jest solidna, a jednocześnie dobrze leży w dłoni. Dołączone jest do niej dopasowane sitko. W przypadku jego zgubienia lub uszkodzenia bez problemu wymienisz je na nowe. Szeroki wybór sitek oraz portafiltrów dostępny jest w naszym sklepie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media