Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Kryształki do czyszczenia młynka do kawy PULY GRIND Crystals 10x15g BIO

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Oczyszcza z : pozostałości po kawie
Pojemność: 15 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Kryształki do czyszczenia młynka do kawy PULY GRIND Crystals 10x15g BIO

Czyszczenie młynka do kawy

Wydawałoby się, że młynek jest częścią ekspresu, która nie wymaga czyszczenia. Nic bardziej mylnego! Ziarna podczas procesu mielenia kruszą się, pylą i wydzielają tłuszcze, które osadzają się na żarnach. Brak regularnego czyszczenia może doprowadzić do stępienia się elementów, zmniejszenia wydajności młynka, blokady podzespołów lub nawet awarii urządzenia. Zapomnisz o tym, wypróbowując *kryształki do czyszczenia młynka do kawy PULY GRIND Crystals.*

Przyczyna gorszego smaku kawy

Intensywność naszego espresso w dużej mierze zależy od zmielenia ziaren. Tylko ich odpowiednia grubość zapewni najlepszy smak. Kryształki do młynka *usuną* ze stożków i dysków żaren *pozostałości po osadach tłuszczowych* z kawy oraz resztki ziaren. Urządzenie będzie działało lepiej, a smak kofeinowych napojów znacznie się poprawi.

Ostrzenie młynka do kawy

Dodatkową zaletą kryształków do młynka jest to, że *ostrzą żarna.* Urządzenie działa dłużej, a my możemy zapomnieć o jego awariach. Kryształki są *uniwersalne* i sprawdzą się w zarówno w domowych ekspresach ciśnieniowych, jak i w młynkach kawiarnianych. Dzięki nim zapobiegniemy kwaśnieniu tłuszczów po kawie, czego efektem jest pogorszenie smaku espresso.

Jak wyczyścić młynek do kawy?

Zestaw składa się z *10 saszetek,* każda po 15 gramów. Jedna torebka preparatu do czyszczenia zawiera odmierzoną porcję kryształków skrobi. Proszek jest bezglutenowy, ma *naturalny skład* i cechuje się dużą wchłanialnością tłuszczów. Należy używać go po zmianie gatunku kawy lub *co około 2 tygodnie.* Preparat wystarczy wsypać do młynka i uruchomić proces mielenia.

Puly – specjalista w dziedzinie konserwacji ekspresów

Produkty włoskiej firmy Puly z serii Puly Caff oraz Puly Milk służą do czyszczenia oraz odkamieniania ekspresów ciśnieniowych i przelewowych. Są to *produkty uniwersalne,* dzięki czemu możesz stosować je w urządzeniach wielu firm. Ponadto są one wydajne, skuteczne, a ich cena zachęca do zakupów. Zadbaj o ekspres z Puly i zapomnij o awariach. Pamiętaj, że to również Twoje bezpieczeństwo.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media