Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Kulki do suszarki Electrolux 9029791861 (2szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Electrolux
Liczba kulek w zestawie: 2 szt.
Kolor: niebieski, zielony
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Kulki do suszarki Electrolux 9029791861 (2szt.)

Miękkie pranie bez chemii

Szukasz sposobu na zmiękczenie ubrań w trakcie suszenia w suszarce elektrycznej? Nie chcesz jednak używać dodatkowych środków chemicznych i detergentów? Poznaj kulki do suszarki elektrycznej! Dzięki nim ubrania stają *bardziej miękkie i puszyste,* a pranie nie jest „zbite”. Produkt ma również wiele innych zalet: jest uniwersalny, przyjazny dla środowiska, działa przez bardzo długi czas i nie jest toksyczny.

Niezbędne wyposażenie suszarki

Kulki do suszarki są określane przez użytkowników jako niezbędne wyposażenie każdego tego typu urządzenia. Zestaw składa się z dwóch kulek (niebieskiej i zielonej), a każda z nich ma inną twardość oraz kształt wypustek. Dzięki temu tkaniny są zmiękczone i nie przywierają do siebie podczas suszenia. Ponadto kulki do suszarki Electrolux nagrzewają się podczas pracy urządzenia, a to pozwala *skrócić czas suszenia nawet o 25%!*

Uniwersalne kule do suszarki

Oferowane kule do suszarki elektrycznej są produktem uniwersalnym, co pozwala użyć je w każdym urządzeniu bez względu na producenta. Ponadto są bardzo proste w użyciu. Wystarczy *włożyć je do bębna,* a w czasie pracy suszarki będą się same przemieszczać i spełniać swoje zadanie. Ponadto ubrania po użyciu kul mają mniej zagnieceń, a puch np. w kurtkach jest dokładnie rozbity.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media