Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Mleczko do czyszczenia płyt ceramicznych Whirlpool 250ml 484000008441

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Whirlpool
Pojemność: 250 ml
Rodzaj produktu: płyn czyszczący
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Mleczko do czyszczenia płyt ceramicznych Whirlpool 250ml 484000008441

Przyjemniejsze czyszczenie kuchni

Doskonale wiemy, że podczas gotowania brudzą się nie tylko garnki i naczynia, ale też blaty, powierzchnia płyty indukcyjnej oraz nierzadko płytki lub szkło na kuchennym pasie roboczym. Szczególnie po zaschnięciu zabrudzenia są trudne do usunięcia. Na szczęście znamy *prosty sposób na wyczyszczenie płyty ceramicznej.* Jest nim użycie mleczka WPRO 484000008441.

Mleczko do czyszczenia płyt indukcyjnych

Mleczko Whirlpool o pojemności 250 ml jest przeznaczone do czyszczenia *płyt indukcyjnych, ceramicznych oraz szklanych płyt gazowych.* Skutecznie pozbywa się nawet tłustych zabrudzeń, a przy tym jest delikatne i nie rysuje czyszczonej powierzchni. Specjalna formuła pozostawia *ochronną powłokę,* dzięki której umyte miejsce na dłużej zachowuje czystość i jest chronione przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Po użyciu mleczka płyta lśni przez długi czas.

Jak czyścić płytę ceramiczną?

Produkt jest bardzo wydajny, dlatego już niewielka ilość pozwoli dokładnie wyczyścić daną powierzchnię. Wystarczy odrobinę mleczka wylać na szmatkę i przetrzeć płytę, aby móc cieszyć się *doskonałą czystością i świeżym zapachem.* Jeśli chcesz jeszcze łatwiej usunąć zabrudzenia, zobacz skrobak Whirlpool, który również jest dostępny w naszym sklepie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media