Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

O firmie

Właścicielem sklepu filtrosfera.pl jest firma Pozzani Polska. Jako dystrybutor filtrów wody do użytku domowego od 5 lat dostarczamy największą ilość produktów w Polsce i w Europie. W 2016 roku postanowiliśmy otworzyć przyjazny klientom sklep internetowy.

Okazało się, że zapotrzebowanie na profesjonalną platformę z filtrami do małego AGD, ekspresów ciśnieniowych, lodówek i innych akcesoriów jest duże. Doceniliście szybko naszą ofertę, a nasz pierwotnie niewielki zespół z czasem poszerzył się kilkukrotnie. Kolejne ambitne i zaangażowane osoby dbają o rozwój sklepu, czuwają nad sprawną realizacją Waszych zamówień i służą pomocą na każdym etapie tego procesu.

Wielu z nas nie może obyć się bez porannego cappuccino z ekspresu. Chętnie korzystamy z dzbanków do wody. Inni nie mogą sobie wyobrazić wyjścia z domu bez praktycznej butelki z filtrem, nie mówiąc o przebiegnięciu półmaratonu, a zdarzają się wśród nas i tacy. Niektórzy z nas są szczególnie przywiązani do idei zero waste i doskonale rozumieją jak ważna jest redukcja plastiku, w której pomagają nasze produkty. Dlatego też jest nam bliżej do Waszych potrzeb.

Jako największy dystrybutor towaru mamy pod dostatkiem, dlatego możecie liczyć na jego dużą dostępność oraz sprawną realizację zamówień. Wszelkie nowości pojawiające się na rynku możecie kupić w pierwszej kolejności na filtrosfera.pl. Warto jednak podkreślić, że zakupy to nie wszystko. Jesteśmy nastawieni na jak największe zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów – służymy poradą w kwestii produktów, pomożemy w doborze odpowiednich filtrów i innych produktów.

Filtrosfera.pl to miejsce, gdzie zaopatrzycie się między innymi w filtry do ekspresów ciśnieniowych, takich marek jak: Saeco, DeLonghi, Krups czy Jura. Właściciel sklepu, firma Pozzani Polska jest producentem filtrów FilterLogic. Za marką stoi idea stworzenia doskonałej jakości zamienników do ekspresów znanych marek dostępnych w niższej cenie. Oferujemy filtry wody do lodówek i inne akcesoria sprzętów AGD, np. pralek i zmywarek.

W utrzymaniu Waszych urządzeń w dobrej kondycji pomogą Wam odkamieniacze (znane klientom także jako odwapniacze) do ekspresów ciśnieniowych, tabletki czyszczące czy płyny do systemu spieniania mleka. Posiadamy zarówno oryginalne produkty przeznaczone do sprzętów konkretnych marek, jak i skuteczne preparaty uniwersalne.

Ponadto oferujemy dzbanki z filtrem wody i butelki filtrujące. Tego rodzaju asortyment zapewniają tylko sprawdzeni producenci: Birta, Dafi czy Aquaphor.

Myślisz, że dostawa do Klienta to koniec naszej współpracy? Nic bardziej mylnego! Klient jest dla nas tak samo ważny po odebraniu przesyłki, jak w momencie złożenia zamówienia. Służymy poradą oraz pomocą po otrzymaniu zamówionych produktów.

Wszystko to sprawia, że filtrosfera.pl oferuje nową jakość w branży.
Ciągle się rozwijamy i jesteśmy dla Ciebie!

Social media