Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Obudowa wkładu filtracyjnego Dafi 10"

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj produktu: obudowa filtra
Producent: Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Obudowa wkładu filtracyjnego Dafi 10"

System filtracji na cały dom

Szukasz filtrów, które mogą oczyścić wodę w całym domu? Rozwiązaniem jest system przepływowy Dafi. Montowany jest on zazwyczaj tuż przy punkcie podłączenia wody. Dzięki temu *zapewnia czystą kranówkę w całym domu* i wszystkich punktach poboru. Składa się z kilku filtrów, z których każdy znajduje się w specjalnej obudowie i ma inne właściwości. Dzięki temu ciecz jest dokładnie oczyszczona, smakuje i pachnie lepiej oraz jest bezpieczna do spożycia.

Korpus filtra wody

Każdy z filtrów musi znajdować się w odpowiedniej obudowie, która pozwala na swobodny przepływ wody. Oferowany *korpus wkładu Dafi* jest kompatybilny ze wszystkimi filtrami przepływowymi Dafi tworzącymi system narurowy. Jeżeli chcesz zamontować dodatkowy wkład i jeszcze skuteczniej oczyścić wodę niezbędny jest montaż obudowy.

Obudowa filtra wody Dafi

Obudowa filtra Dafi wykonana jest z solidnych tworzyw sztucznych. Wysokość korpusu wynosi około 31 cm, a szerokość 10,5 cm. W zestawie znajdują się niezbędne uszczelki oraz klucz montażowy. Warto jednak pamiętać, że *w pakiecie nie ma złączek i śrubunku.* Elementy te możesz kupić osobno w naszym sklepie.

Korpus jest kompatybilny z filtrami:

* z aktywnym węglem, * z bloku węglowego, * usuwającym azotany, * polipropylenowym (mechanicznym) * zmiękczającym z żywicą jonowymienną.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media