Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odkamieniacz do boilerów PULY CALCINET Polvere 1000g

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: proszek
Waga: 1000 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do boilerów PULY CALCINET Polvere 1000g

Szkodliwe działanie kamienia

Wszelkie urządzenia mające kontakt z wodą są narażone na pojawienie się kamienia. Może to być nie tylko nieestetyczne i uciążliwe, ale również spowodować straty finansowe. Osady pojawiające się na grzałkach zmniejszają ich efektywność, co prowadzi do większego zużycia energii. Kamień w konsekwencji może doprowadzić również do awarii oraz kosztownej naprawy. W związku z tym należy regularnie przeprowadzać *odkamienianie bojlera, czajnika, ekspresu do kawy* i wielu innych sprzętów gospodarstwa domowego.

Uniwersalny odkamieniacz do instalacji wodnej

Oferowany preparat sprawdzi się w podczas konserwacji wielu sprzętów. To idealny odkamieniacz do ekspresu, czajnika, bojlera, zmywarki i innych urządzeń. Jego formuła jest bezpieczna i skuteczna. Jest uniwersalny, więc może być stosowany *w wielu modelach sprzętów różnych producentów.* Jest to zatem odkamieniacz do podzespołów ekspresu ciśnieniowego Bosch, Nivona, Jura, DeLonghi, Krups, Melitta, Saeco, Gaggia, Sage, Ariete, Cecotec, Breville, RAVEN, Graef, Sencor, Gastroback, Zelmer, Severin, Hendi oraz wielu innych.

Odkamienianie metodą zanurzeniową

Stosowania odkamieniacza Puly Calcinet Polvere może odbywać się poprzez zanurzenie pokrytych osadami elementów w *mieszance preparatu z wodą.* Wystarczy wykonać roztwór środka i wody w stosunku 1:10 (np. 100 gramów proszku w litrze wody), a następnie włożyć do niego zakamienione części. Po rozpuszczeniu złogów wapiennych, należy wypłukać element pod bieżącą wodzą.

Puly – specjalista w dziedzinie konserwacji AGD

Produkty włoskiej firmy Puly służą do czyszczenia oraz odkamieniania wielu sprzętów gospodarstwa domowego. Są to *produkty uniwersalne,* dzięki czemu możesz stosować je w urządzeniach wielu firm. Ponadto są one wydajne, skuteczne, a ich cena zachęca do zakupów. Zapomnij o awariach i przeprowadź czyszczenie bojlera z osadów wapiennych. Pamiętaj, że to również Twoje bezpieczeństwo.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media