Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odkamieniacz do ekspresów DeLonghi Soft Balls (12 opakowań) 5513283511

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: granulat
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do ekspresów DeLonghi Soft Balls (12 opakowań) 5513283511

Zestaw 12 opakowań DeLonghi Soft Balls

Innowacyjne kulki odkamieniające są przeznaczone *do wszystkich ekspresów* ze zbiornikiem z wody, niezależnie od producenta urządzenia. Odkamieniacz działa na zasadzie biokatalizatora. Opatentowana technologia zapobiega odkładaniu się kamienia w urządzeniu, a jednocześnie pozwala zachować zdrowe sole mineralne, niezbędne dla naszego organizmu.

Usuń kamień z ekspresu – bezpiecznie i skutecznie

To *naturalne* rozwiązanie, w pełni bezpieczne dla Twojego urządzenia oraz zdrowia. Produkt nie uwalnia żadnych niebezpiecznych substancji. Saszetki mogą być używane jednocześnie *z filtrami do ekspresu*, które wykorzystują węgiel aktywny i żywicę jonowymienną. Dzięki DeLonghi Soft Balls jeszcze efektywniej pozbędziesz się szkodliwego dla urządzenia osadu. Stosując ten odkamieniacz, możesz być pewien, że Twój ekspres jest odpowiednio *chroniony.* To wydłuży jego żywotność i sprawi, że kawa będzie nieprzerwanie pyszna i aromatyczna.

Sposób użycia:

1. Opłucz saszetkę DeLonghi Soft Balls pod bieżącą wodą. 2. Umieść ją w zbiorniku wody w ekspresie – gotowe! Granulki będą działy wydajnie do *3 miesięcy.* Zużytą saszetkę wystarczy wyrzucić do pojemnika na tworzywa sztuczne – nadaje się ona w pełni do recyklingu.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media