Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Odkamieniacz do ekspresów przelewowych, czajników i żelazek AEG 9002563899 ECF5
Odkamieniacz do ekspresów przelewowych, czajników i żelazek AEG 9002563899 ECF5

Odkamieniacz do ekspresów przelewowych, czajników i żelazek AEG 9002563899 ECF5

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: płyn
Pojemność: 500 ml
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do ekspresów przelewowych, czajników i żelazek AEG 9002563899 ECF5

Pozbądź się przyczyny awarii!

Urządzenia mające kontakt z wodą są szczególnie narażone na osadzanie się kamienia kotłowego. Powstaje on w wyniku wytrącania się kryształków wapnia i magnezu znajdujących się w wodzie. Jest określany jako *jedna z głównych przyczyn awarii sprzętów AGD.* Może powodować również inne straty – jego warstwa na grzałce *zwiększa zużycie energii.* Warto zatem regularnie przeprowadzać odkamienianie AGD.

Odkamieniacz do AGD w płynie

Oferowany produkt firmy AEG może służyć nam jako odkamieniacz do ekspresu, odkamieniacz do żelazka oraz odwapniacz do wielu innych sprzętów mających kontakt z wodą. To ekonomiczne rozwiązanie, a *preparat jest bardzo prosty w użyciu.* Dokładne jego dawkowanie oraz stosowanie zależy od rodzaju sprzętu, w którym go wykorzystujemy.

Uniwersalny odkamieniacz

Oferowany odkamieniacz firmy AEG *jest produktem uniwersalnym.* Oznacza to, że może być użyty w wielu urządzeniach bez względu na ich producenta (może to być np. ekspres Philips, DeLonghi, Bosch, Siemens, Clatronic, Melitta i wiele innych). Płyn *służy do usuwania kamienia* z ekspresów przelewowych, czajników, żelazek oraz umywalek, płytek, kranów i elementów sanitarnych. Ten jeden produkt ma wiele zastosowań i przyda się w każdym domu.

Płyn do odkamieniania ekspresu przelewowego

Kamień w ekspresie do kawy *wpływa nie tylko na samo urządzenie,* ale również na smak napoju. Ważne jest zatem regularne usuwanie osadów, aby nie dostały się do naszych organizmów. Zastosowanie płynu do odkamieniania ekspresu AEG 9002563899 ECF5 polega na rozpuszczeniu 200 ml środka w 1000 ml wody i wlaniu roztworu do zbiornika. Po przesączeniu się środka przez ekspres należy kilkakrotnie przepłukać urządzenie czystą wodą.

Użycie odkamieniacza w innych urządzeniach

Ważne jest, aby podczas używania odkamieniacza *przestrzegać zaleceń producenta* zawartych w instrukcji obsługi. Należy również pamiętać o tym, aby środek stosować na zimno, a po jego użyciu dokładnie spłukać wodą czyszczoną powierzchnię. *Odkamienianie żelazka* – rozrobić środek z wodą w stosunku 1:3. *Głowice prysznicowe i inne elementy sanitarne* – moczyć w płynie przez około 30 minut, a później spłukać czystą wodą i wytrzeć. *Armatura łazienkowa* – nasączoną płynem gąbką lub ściereczką przetrzeć czyszczoną powierzchnię, spłukać wodą, a na koniec wytrzeć.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media