Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odkamieniacz do ekspresu ciśnieniowego Nivona NIRK703 500ml

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Rodzaj: płyn
Pojemność: 500 ml
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do ekspresu ciśnieniowego Nivona NIRK703 500ml

Dbaj o ekspres, stosuj odkamieniacz Nivona

Miłośnicy kawy nierzadko wystawiają swoje ekspresy ciśnieniowe na wiele prób. Częsta eksploatacja i używanie wody średniej jakości może spowodować, że wewnątrz urządzenia osadzi się szkodliwy kamień. Aby się go pozbyć, *warto zastosować płyn do odkamieniania ekspresu Nivona.* Dzięki niemu urządzenie będzie działać jak nowe!

Zalety stosowania odkamieniacza

Odkamienianie sprzętu zapewni Ci wiele korzyści. Dzięki niemu Twoje urządzenie będzie chronione przed szkodliwym działaniem osadu wapiennego, co zapobiegnie ewentualnym awariom. Dodatkowo *ekspres stanie się bardziej ekonomiczny* i przyjazny środowisku – wolne od kamienia grzałki zużywają bowiem dużo mniej energii elektrycznej. Te korzyści uzyskasz, gdy zastosujesz odkamieniacz Nivona.

Jeszcze smaczniejsze kawowe specjały

Brak kamienia w ekspresie to nie tylko pewność, że będzie on zawsze niezawodnie działał. Odkamieniacz Nivona sprawi też, że *każda Twoja kawa będzie smakować znacznie lepiej.* To dlatego, że do napojów nie dostanie się żaden nieprzyjemny osad wapienny ani inne, podobne nieczystości. Pozwól sobie na lepsze, gorące specjały i regularnie odkamieniaj ekspres.

Jak odkamienić ekspres do kawy

Usunięcie osadu wapiennego okaże się *banalnie proste,* gdy zastosujesz odkamieniacz Nivona NIRK 703. Musisz jedynie rozcieńczyć odpowiednią ilość wody i 100 ml płynu w zbiorniku, a następnie włączyć program automatycznego odkamieniania. Twój ekspres przeprowadzi ten proces w krótkim czasie, a Ty będziesz mógł znów przygotować ulubione kawy. Płyn do odkamieniania ekspresu Nivona 500 ml wystarczy Ci na przeprowadzenie aż 5 cykli.

Produkt oryginalny Nivona

Marka Nivona specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości ekspresów do kawy oraz produktów przeznaczonych do ich pielęgnacji. Odkamieniacz do ekspresu Nivona fantastycznie sprawdzi się w dbaniu o urządzenie tej marki. By dodatkowo zwiększyć wydajność ekspresu i ulepszyć smak kaw, *warto sięgnąć po tabletki czyszczące Nivona.*

Opinie o produkcie (1)

Sławomir03.02.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Filtrspełnia zadanie bardzo dobrze

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media