Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odkamieniacz do żelazek i generatorów pary Bosch TDZ1101 311972

W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do żelazek i generatorów pary Bosch TDZ1101 311972

Odkamieniacz do żelazek i generatorów pary

W wodzie, której używamy do żelazka, występują wapń i magnez. To właśnie te minerały przyczyniają się do budowania osadu zwanego kamieniem. Nalot wewnątrz elementów urządzenia może osłabiać jego wydajność, a nawet stać się przyczyną awarii. Preparat w formie płynu do żelazka Bosch *skutecznie usuwa kamień* i pomaga zapobiec problemom, które powoduje wapienny osad! Dodatkowo chroni sprzęt przed korozją.

Środek odkamieniający do żelazek parowych Bosch

Środek Bosch konserwuje wnętrze żelazka parowego, usuwając z jego kanałów i elementów grzewczych szkodliwy osad. Dzięki regularnemu przeprowadzaniu takiej konserwacji jesteśmy w stanie przedłużyć żywotność podzespołów, a tym samym – całego urządzenia. W ten sposób *oszczędzamy pieniądze,* które musiałyby zostać przeznaczone na naprawę lub wymianę sprzętu.

Uniwersalny odkamieniacz do żelazka Bosch

Zestaw składa się z 4 buteleczek odkamieniacza do żelazek i generatorów pary Bosch. Każda z nich zawiera 25 ml preparatu. Taka ilość wystarcza do przeprowadzenia 4 pełnych procesów odwapniania. Produkt pakowany w oddzielnie buteleczki sprawia, że odmierzanie odpowiedniej ilości płynu jest bezproblemowe. Środek jest przeznaczony do modeli urządzeń *TDA30../TB40.., TDA50.., TDA70../TDA75../TB60.., TDI90../TDI95../TSI80.., TDS11../TS11.., TDS12../TS12.*

Oryginalny odwapniacz do żelazek Bosch

Bosch od lat zajmuje się produkcją sprzętu AGD wyposażonego w zaawansowane technologie i wysokiej jakości podzespoły. Wybór artykułów tej firmy to pewność ich skuteczności i zadowolenia z zakupów. Postaw na *oryginalny odkamieniacz do żelazka Bosch TDZ1101 311972* i ciesz maksymalnie efektywną pracą urządzenia!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media