Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Ogrzewacz wody DAFI 3,7 kW (230V) z białą baterią kranową

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Kolor kranu: biały
Moc grzewcza: 3,7 kW
Znamionowy pobór mocy: 3680 W
Napięcie znamionowe: 1/N/PE~230 V 50 Hz
Prąd znamionowy: 16 A
Stopień ochrony: IPX5
Przewód elektryczny: 3 x 2,5 mm
Bezpiecznik automatyczny: 16 A1
Wtyczka przyłączeniowa w zestawie: tak
Wymaga podłączenia przez specjalistę: nie
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Ogrzewacz wody DAFI 3,7 kW (230V) z białą baterią kranową

Stylowy ogrzewacz z baterią

Ogrzewacz Dafi z baterią kranową do montażu nad umywalką charakteryzuje się nowoczesnym, białym wyglądem oraz trwałością. Wykonany został z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, co pozwala w przyszłości uniknąć problemów z korozją lub osadzającym się kamieniem. Ponadto tworzywa nadają się do późniejszego recyklingu. Urządzenie posiada *stopień IPX5* wodoodporności.

Ciepła woda do umycia rąk

Moc urządzenia (3,7 kW) idealnie sprawdzi się, jeśli potrzebujemy ogrzewacza zapewniającego ciepłą wodę do umycia rąk. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ urządzenie pobiera energię tylko wtedy, kiedy kran jest odkręcony. Woda jest *na bieżąco ogrzewana,* a jej ciśnienie nie ulega znaczącym spadkom. Dafi to najlepszy sposób na dostęp do ciepłej wody bez dużej ingerencji w sieć wodociągową i kosztownych inwestycji .

Łatwy montaż

Do zestawu dołączone są narzędzia przydatne podczas montażu. Ogrzewacz przeznaczony jest do zamontowania nad umywalką lub zlewozmywakiem, a długość wylewki (180 mm) pozwala na wygodne korzystanie z kranu. Dwa kurki – do ciepłej i zimnej wody, sprawiają, że łatwo dostosujemy temperaturę wody do naszych potrzeb.

Oszczędności i ochrona środowiska

Urządzenie Dafi posiada *klasę A* efektywności energetycznej, co oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej oraz niższe rachunki za prąd. Ponadto wylewka została zakończona *Perlatorem Easy Clean.* Jest to końcówka, która poprzez napowietrzenie strumienia wody optycznie go powiększa i sprawia, że nie marnujemy wody.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media