Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Ogrzewacz wody DAFI 7,3 kW (230V) z przyłączem wody

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Moc grzewcza: 7,3 kW
Znamionowy pobór mocy: 7300 W
Napięcie znamionowe: 1/N/PE~230 V 50 Hz
Prąd znamionowy: 31,7 A
Stopień ochrony: IPX4
Przewód elektryczny: 3 x 4 mm
Bezpiecznik automatyczny: 32 A1
Wtyczka przyłączeniowa w zestawie: nie
Wymaga podłączenia przez specjalistę: tak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Ogrzewacz wody DAFI 7,3 kW (230V) z przyłączem wody

Niewielkie rozmiary – ogromna wygoda

Ogrzewacz wody Dafi jest urządzeniem o dosyć małych rozmiarach. Mimo to jest przyrządem wydajnym i trwałym. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które nie ulegają korozji lub skutkom odkładania się kamienia. Pozwala to na jego długie i bezawaryjne użytkowanie. Ponadto ogrzewacz posiada *klasę IPX4* odporności na wodę. Urządzenie pracuje tylko wtedy, kiedy odkręcamy kran, więc nie powoduje niepotrzebnych strat energii, jak ma to miejsce w przypadku dużych ogrzewaczy pojemnościowych.

Gorąca woda podczas zmywania naczyń lub pod prysznicem

Ogrzewacze wody Dafi mają różne moce (od 3,7 kW do 11 kW), dzięki czemu łatwo dopasujesz model do swoich potrzeb. Średnia moc 7,3 kW oznacza, że ogrzewacz sprawdzi się podczas mycia naczyń oraz pozwoli wziąć gorący prysznic. Natomiast *klasa A efektywności energetycznej* to oszczędność pieniędzy oraz ochrona środowiska poprzez mniejsze zużycie energii.

Łatwy montaż pod umywalką

Zestaw Dafi do ogrzewania wody zawiera *narzędzia do montażu.* Znacznie ułatwia i przyspiesza to pracę. Dzięki obrotowym zaworom i przyłączom ogrzewacz może zostać zamontowany pod każdym kątem bez obawy o zmniejszenie wydajności lub uszkodzenie elementów urządzenia. Co ważne, podczas użytkowania, nie powoduje znacznych spadków ciśnienia wody.

Im bliżej, tym lepiej

Wszystkie te cechy sprawiają, że ogrzewacz Dafi idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie potrzebna nam jest ciepła woda, ale nie chcemy znacząco ingerować w instalację wodociągową i ponosić dużych kosztów. Producent radzi, aby dla uzyskania najlepszych efektów oraz jak najmniejszego zużycia energii, montować urządzenie *jak najbliżej punktu poboru wody.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media