Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Ogrzewacz wody DAFI 9,0 kW (400V) z przyłączem wody

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Moc grzewcza: 9 kW
Znamionowy pobór mocy: 9000 W
Napięcie znamionowe: 2/PE~400 V 50 Hz
Prąd znamionowy: 22,5 A
Stopień ochrony: IPX4
Przewód elektryczny: 3 x 2,5 mm
Bezpiecznik automatyczny: 25 A1
Wtyczka przyłączeniowa w zestawie: nie
Wymaga podłączenia przez specjalistę: tak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Ogrzewacz wody DAFI 9,0 kW (400V) z przyłączem wody

Niewielkie rozmiary – ogromna wygoda

Ogrzewacz wody Dafi jest urządzeniem o dosyć małych rozmiarach. Mimo to jest przyrządem wydajnym i trwałym. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które nie ulegają korozji lub skutkom odkładania się kamienia. Pozwala to na jego długie i bezawaryjne użytkowanie. Ponadto ogrzewacz posiada *klasę IPX4* odporności na wodę. Urządzenie pracuje tylko wtedy, kiedy odkręcamy kran, więc nie powoduje niepotrzebnych strat energii, jak ma to miejsce w przypadku dużych ogrzewaczy pojemnościowych.

Gorąca kąpiel

Ogrzewacze wody Dafi mają różne moce (od 3,7 kW do 11 kW), dzięki czemu łatwo dopasujesz model do swoich potrzeb. Duża moc 9 kW i napięcie 400 V oznaczają, że ogrzewacz sprawdzi przy podłączeniu do prysznica i zapewni komfortową, gorącą kąpiel. Natomiast *klasa A efektywności energetycznej* to oszczędzić pieniędzy oraz ochrona środowiska poprzez mniejsze zużycie energii.

Łatwy montaż pod umywalką

Zestaw Dafi do ogrzewania wody zawiera *narzędzia do montażu.* Znacznie ułatwia i przyspiesza to pracę. Dzięki obrotowym zaworom i przyłączom ogrzewacz może zostać zamontowany pod każdym kątem bez obawy o zmniejszenie wydajności lub uszkodzenie elementów urządzenia. Co ważne, podczas użytkowania, nie powoduje znacznych spadków ciśnienia wody. Ponadto urządzenie Dafi o mocy 9 kW może być podłączone do dwóch punktów jednocześnie i ogrzać wodę np. w kranie nad umywalką i pod prysznicem.

Im bliżej, tym lepiej

Wszystkie te cechy sprawiają, że ogrzewacz Dafi idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie potrzebna nam jest ciepła woda, ale nie chcemy znacząco ingerować w instalację wodociągową i ponosić dużych kosztów. Producent radzi, aby dla uzyskania najlepszych efektów oraz jak najmniejszego zużycia energii, montować urządzenie *jak najbliżej punktu poboru wody.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media