Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Olejek do pielęgnacji i czyszczenia stali szlachetnej Bosch 311945

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj produktu: środek czyszczący do stali nierdzewnej
Producent: Bosch
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Olejek do pielęgnacji i czyszczenia stali szlachetnej Bosch 311945

Czyszczenie stali nierdzewnej

Duża część powierzchni ze stali nierdzewnej znajduje się w kuchni. Są to elementy sprzętów gospodarstwa domowego, narzędzia lub blaty. Utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny jest bardzo ważne nie tylko ze względu na kontakt z żywnością, ale również, by zachować właściwości powierzchni i tworzywa. W związku z tym należy używać jedynie *wysokiej jakości środków czyszczących.* Jednym z nich jest olejek do pielęgnacji i czyszczenia stali szlachetnej Bosch 311945.

Użycie olejku Bosch 311945

Olejek Bosch do czyszczenia stali szlachetnej ma płynną konsystencję. W związku z tym należy nasączyć nim szmatkę, a następnie przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Oprócz dokładnego wyczyszczenia, *pokrywa on elementy warstwą ochronną.* Dzięki temu powierzchnie nie brudzą się tak szybko w przyszłości. Olejek ma pojemność *100 ml,* więc wystarczy na kilkukrotne użycie.

Co czyści olejek Bosch 311945?

Olejek Bosch wyczyści zarówno zaschnięte zabrudzenia, jak i te niedawno powstałe. Sprawdzi się do usuwania pozostałości jedzenia, tłustych śladów oraz smug. Co ważne, jest to produkt przetestowany oraz dopuszczony do użytku. Należy pamiętać, by *nie używać go na powierzchniach z powłoką foliową* i zabezpieczeniem przed odciskami palców (AFP).

Środki Bosch – jakość i skuteczność

Preparaty do czyszczenia Bosch są uniwersalne. Mogą być stosowane do czyszczenia sprzętów różnych producentów, co zdecydowanie ułatwia nam codzienność. Ponadto środki są skuteczne, wydajne i łatwe w użyciu. Firma Bosch dba o bezpieczeństwo konsumentów, a produkty są dokładnie przebadane. *Sięgnij po pewną jakość i sprzątaj wygodniej.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media