Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Płyn do czyszczenia dysz i systemu mleka Urnex Rinza 120ml

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj środka: płyn
Pojemność: 120 ml
Liczba cykli czyszczących: 4
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Płyn do czyszczenia dysz i systemu mleka Urnex Rinza 120ml

Czyszczenie dyszy i systemu mlecznego

Regularne czyszczenie systemu mleka w ekspresie ma bardzo duże znaczenie. Wpływa ono nie tylko na kondycję urządzenia, ale i na nasze zdrowie. W mleku, tak jak w wielu produktach spożywczych mogą rozwijać się bakterie. Szczególnie, jeśli jest ono pozostawione w temperaturze pokojowej. Tworzące się wtedy zanieczyszczenia nie powinny być spożywane przez ludzi, dlatego tak ważne jest dokładne wyczyszczenie systemu. Przyda się nam wtedy *płyn do dyszy ekspresu Urnex Rinza 120 ml.*

Uniwersalny płyn do czyszczenia systemu mleka

Butelka zawiera *120 ml płynu* do czyszczenia dysz i systemu mleka Urnex Rinza. Zaletą tego środka jest to, że jest on *uniwersalny* i może byś stosowany w wielu ekspresach bez względu na ich markę. To płyn do czyszczenia systemu mlecznego *Krups, Saeco, DeLonghi, Philips, Jura, Nivona i wielu innych.* Wypróbuj preparat tego znanego amerykańskiego producenta.

Płyn do czyszczenia ekspresu

Płyn Urnex Rinza 120 ml to zamiennik najpopularniejszych środków do czyszczenia spieniacza, takich jak: * *Krups* - zamiennik płynu XS4000 i XS9000 * *Saeco* - zamiennik saszetek CA6705/60 i CA6705/99 * *DeLonghi* - zamiennik SER3013 * *Nivona* - zamiennie za NIRK705 / NICC705 * *Bosch / Siemens* - brak oryginalnego środka * *Jura* - zamiennie za płyn 63801

Konserwacja ekspresu się opłaca

Płyn Urnex Rinza rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i osady z systemu mlecznego oraz dyszy. Dzięki temu *unikniesz kosztownych awarii, zadbasz o smak swojej kawy, a przede wszystkim usuniesz szkodliwe bakterie.* Czyszczenie systemu mlecznego to również pewność, że na Twojej kawie będzie tworzyła się aksamitna, mleczna pianka.

Urnex – zadbaj o ekspres z profesjonalistami

W ofercie firmy Urnex możemy znaleźć szereg środków i akcesoriów do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych. Marka istnieje od kilkudziesięciu lat, a jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Są one *skuteczne, wydajne i bezpieczne.* Szeroki wybór artykułów pozwala znaleźć dokładnie to, czego szukamy, aby nasz ekspres działał bezawaryjnie.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media