Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pojemnik do czyszczenia systemu mleka Jura Z6 72543

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pojemnik do czyszczenia systemu mleka Jura Z6 72543

Czyszczenie systemu mleka w ekspresie Jura

Każdy smakosz mlecznych kaw wie, że aby uzyskać aksamitną piankę, optymalną temperaturę i najlepszy smak napoju system spieniania musi być odpowiednio czysty. Do automatycznego umycia systemu Jura *niezbędny jest specjalistyczny płyn czyszczący oraz pojemnik.* Jeżeli posiadasz ekspres Jura Z6, to zbiornik 72543 sprawdzi się idealnie.

Do czego służy pojemnik podczas czyszczenia systemu mleka Jura?

Pojemnik, jak da się zauważyć, *składa się z dwóch wewnętrznych zbiorników.* Jeden jest półokrągły, a drugi kwadratowy. W jednym z nich należy rozrobić preparat do czyszczenia Jura z wodą, a drugi podstawić bezpośrednio pod wylewkę ekspresu. Ponadto z boku znajduje się mały otwór, w którym umieszczamy wężyk spieniania mleka. Poprzez rurkę preparat jest zasysany do wnętrza urządzenia, gdzie następuje proces czyszczenia. Następnie nadmiar środka wraz z zabrudzeniami jest zbierany w drugiej komorze pojemnika stojącej pod wylewką.

Oryginalny pojemnik Jura 72543

Firma Jura *słynie z produkcji ekspresów do kawy najwyższej jakości.* Aby działały one długo i bezawaryjnie należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących ich użytkowania oraz korzystać z oryginalnych akcesoriów do konserwacji. Dzięki temu najlepsza kawa będzie towarzyszyła nam każdego ranka, a my zapomnimy o awariach.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media