Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pojemnik na fusy kawy Jura 73914 do ekspresów Z6

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Jura
Kolor: czarny
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pojemnik na fusy kawy Jura 73914 do ekspresów Z6

Uszkodzony pojemnik na fusy – jak to naprawić?

Pojemnik na fusy jest często wyjmowany z tacki w celu jego opróżnienia lub umycia. O ile w środku urządzenia jest on raczej bezpieczny i przystosowany do wysokich temperatur, to poza ekspresem może ulec uszkodzeniu, np. jeśli wypadnie nam z rąk i pęknie. Problemem często jest też zbierająca się woda w pojemniku na fusy, co w wielu przypadkach może być spowodowane jego uszkodzeniem. Warto wtedy zastanowić się nad zakupem nowego zbiornika, ponieważ jego *koszt nie jest wysoki,* a próby naprawienia mogą skutkować dalszym uszkadzaniem ekspresu lub utratą gwarancji.

Pojemnik na fusy kompatybilny z ekspresami Jura Z6

Ten pojemnik na fusy pasuje do ekspresów *Jura z serii Z6.* Urządzenia tego producenta słyną ze swojej jakości oraz trwałości. Jura to firma, która istnieje na rynku od kilku dziesięcioleci i spełnia wymagania nawet najbardziej surowych użytkowników. Prosty, ale elegancki design i wspaniała kawa to znaki rozpoznawcze tej marki.

Łatwa i szybka wymiana

Pojemnik na fusy do ekspresów Jura charakteryzuje się niezwykle łatwą wymianą. Wystarczy wysunąć tackę, wyjąć poprzedni, uszkodzony pojemnik i zastąpić go nowym. Następnie należy wsunąć tackę i czekać na komunikaty pojawiające się na ekspresie. Urządzenie powinno być gotowe do pracy. Przed włożeniem nowego pojemnika warto go *umyć i osuszyć.*

Oryginalne produkty – pewna jakość

Warto pamiętać o stosowaniu *oryginalnych produktów Jura* zarówno do konserwacji swojego ekspresu, jak i podczas wymiany podzespołów. Pozwoli to cieszyć się wyrazistym smakiem kawy oraz bezawaryjną i długą pracą urządzenia.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media