Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pojemnik na zużytą kawę DeLonghi DLSC059 5513282191

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: DeLonghi
Rodzaj produktu: pojemnik na zużytą kawę
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pojemnik na zużytą kawę DeLonghi DLSC059 5513282191

Niezbędne akcesoria do ekspresu kolbowego

Przygotowanie kawy w ekspresie kolbowym wymaga doświadczenia i kilku akcesoriów. Są one niezbędne do komfortowego użytkowania tego sprzętu i rozkoszowania się najlepszymi kofeinowymi napojami. Jednym z wartych uwagi przyborów jest *pojemnik na zużytą kawę, czyli tzw. odbijak.* Ten wysokiej jakości sprzęt marki DeLonghi znajdziesz tutaj.

Do czego służy odbijak?

By zrobić kawę w ekspresie kolbowym, najpierw musimy wsypać zmielone ziarna do portafiltra. Następnie całość podpinamy do grupy ekspresu i uruchamiamy przepływ wody. W tym czasie z kawy wydobywana jest pełnia smaku i aromatów, która spływa do filiżanki w formie espresso. Fusy, które zostają w kolbie, musimy gdzieś bezpiecznie i łatwo wyrzucić. Tu właśnie przydaje się pojemnik z odbijakiem. Poprzeczka pokryta silikonem posiada *żelazny rdzeń,* który jest odporny na uderzenia. Wystarczy kilkakrotnie stuknąć w nią kolbą, a *krążek fusów wypadnie do pojemnika.*

Pojemnik na fusy DeLonghi DLSC059 5513282191

Odbijak DeLonghi DLSC059 5513282191 został wykonany z wysokiej jakości *stali nierdzewnej oraz tworzywa silikonowego.* Zbiornik jest bardzo odporny na codzienne użytkowanie i mocne uderzenia kolbą. Specjalne wyprofilowanie ścianek pozwala na swobodne wypadanie fusów bez brudzenia kuchennych ścian oraz blatu. Ponadto pojemnik jest bardzo prosty w czyszczeniu i opróżnianiu. Jego *średnica wynosi 10,5 cm,* zatem nie zajmie on wiele miejsca na blacie, a jednocześnie pozwoli na przygotowanie kilku kaw.

DeLonghi – zaufaj specjalistom od kawy

Firma DeLonghi zajmuje się produkcją ekspresów do kawy, części wymiennych oraz wielu akcesoriów przydających się nie tylko kawoszom. W ofercie znajdziemy środki do konserwacji sprzętu, kubki, szklanki, filiżanki, narzędzia do przygotowywania kawy oraz wiele, wiele innych. Wszystkie te rzeczy tworzone są *pod okiem specjalistów,* którzy dbają o wszystkie etapy produkcji.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media