Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pojemnik prożniowy do przechowywania żywności SeeYoo 1,3L (stalowy) z pompką manualną

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: pojemnik
Naczynie próżniowe: tak
Produkt zawiera pompkę: tak
Pompka przeznaczona do produktów marki: Dafi
Pompka: ręczna
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
Kolor: szary
Możliwość mycia w zmywarce: tak
Możliwość mrożenia: tak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pojemnik prożniowy do przechowywania żywności SeeYoo 1,3L (stalowy) z pompką manualną

Wygodne przechowywanie próżniowe

Szczelnie zapakowane jedzenie możemy przechowywać dłużej. Próżniowe systemy, w które wyposażone są nowoczesne pojemniki SeeYoo dodatkowo *wydłużają świeżość produktów spożywczych.* Dzięki temu oszczędzamy swój czas oraz pieniądze, ponieważ nie marnujemy jedzenia i nie musimy codziennie gotować. Poznaj zalety pojemników próżniowych SeeYoo i zobacz jak łatwo ograniczyć rozwój bakterii tlenowych.

Mniej bakterii – świeżość na dłużej

Dłuższe przechowywanie żywności w pojemnikach próżniowych jest możliwe dzięki usunięciu powietrza z ich wnętrza. Sprawia to, że bakterie tlenowe, odpowiadające za szybsze psucie się jedzenia, zostają pozbawione środowiska rozwoju. Twoje jedzenie w pojemniku próżniowym Dafi SeeYoo *może być przechowywane nawet do pięciu razy dłużej* niż w zwykłych warunkach.

Szary pojemnik próżniowy Dafi SeeYoo 1,3 litra

Oferowane naczynie *ma pojemność 1,3 litra, a jego wymiary wynoszą: głębokość – 10,5 cm, wysokość – 18 cm, szerokość – 10,5 cm.* Pojemnik jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw pozbawionych BPA. Jest przezroczysty, dlatego łatwo sprawdzisz, co jest w środku. Jedynie pokrywa pojemnika ma stalowy kolor. Naczynie jest praktyczne, szczelne i łatwe w obsłudze. Przechowasz w nim i zabezpieczysz wiele produktów.

Pojemnik próżniowy z pompką

Do pojemnika *dołączona jest pompka,* która umożliwia usunięcie z niego powietrza. Dzięki niej od razu możesz przystąpić do korzystania z naczynia. Pompka jest manualna, co oznacza, że wystarczy zamknąć wieko, przyłożyć pompkę do otworu i kilka razy pociągnąć za dźwignię. Jeśli poczujemy opór, należy przerwać, ponieważ w środku wytworzyła się już próżnia. Cały zabieg zamknięcia pojemnika trwa nie dłużej niż kilkanaście sekund.

Co możesz przechowywać w pojemnikach Dafi SeeYoo?

* niedokończony obiad lub *posiłek do pracy,* * produkty sypkie oraz półprodukty spożywcze (np. kaszę, ryż, makarony itp.), * owoce, warzywa, sałatki, * *koktajle i smoothie,* * ciasta, ciastka lub słodycze, * kawę lub herbatę aby zachować ich aromat, * biżuterię lub klisze (im też mogą zagrażać bakterie tlenowe), * wiele innych produktów nie tylko spożywczych.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media