Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pompa próżniowa do systemu Fresh & Save Zwilling (biała)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: pompka
Pompka przeznaczona do produktów marki: Zwilling
Pompka: automatyczna
Kolor: biały
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pompa próżniowa do systemu Fresh & Save Zwilling (biała)

Zaproś nowoczesność do swojej kuchni

Mimo że w kuchni dużą rolę odgrywa tradycja, warto również sięgać po nowoczesne rozwiązania. Jest to możliwe z firmą Zwilling, która łączy wielopokoleniową wiedzę z współczesnymi innowacjami. Systemy próżniowe to rozwiązanie pozwalające *wydłużyć świeżość Twoich dań nawet pięciokrotnie!* Niezbędnym elementem wykorzystywanym przy tej technologii jest pompka próżniowa, która usuwa powietrze z wnętrza pojemników.

Sposób na dłuższe przechowywanie żywności

Za psucie się posiłków, nawet tych przechowywanych w lodówce, odpowiedzialne są bakterie tlenowe. Jak wskazuje nazwa, rozwijają się one dzięki dostępowi do powietrza. Pompka Zwilling jest *kompatybilna z pojemnikami i woreczkami tej firmy z serii Fresh & Save oraz z korkiem próżniowym do butelek.* Dzięki niej możemy wytworzyć próżnię w naczyniu. Bakterie nie mają dostępu do tlenu, a tym samym nie rozwijają się. Jedzenie dłużej pozostaje świeże.

Zalety pompki Zwilling

Wszystkie produkty firmy Zwilling są wykonane z największą precyzją i z najwyższej jakości komponentów. Nie inaczej jest w przypadku pompki próżniowej. Oprócz nowoczesnego i eleganckiego designu wyróżnia ją skuteczność oraz *ciche działanie.* Ładowana jest za pomocą *kabla USB dołączonego do zestawu,* a litowo-jonowy akumulator wystarcza na długo.

Jak działa pompka próżniowa Zwilling?

Pompa próżniowa Zwilling jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy otworzyć dolne zabezpieczenie i przyłożyć narzędzie do otworu w pojemniku lub woreczku. Następnie naciskamy przycisk, a powietrze z wnętrza zostaje odessane. Pompka sama się wyłącza po uzyskaniu odpowiedniego poziomu podciśnienia. *Teraz możesz schować pojemnik do lodówki.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media