Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pompka ręczna do pojemników próżniowych Dafi (szara)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pompka przeznaczona do produktów marki: Dafi
Pompka: ręczna
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pompka ręczna do pojemników próżniowych Dafi (szara)

Chroń swoje posiłki i napoje

Pompka próżniowa Dafi jest kompatybilna z pojemnikami i korkami *z serii Vacuum Dafi.* Dzięki niej pozbędziesz się powietrza z wnętrza naczynia i ochronisz przechowywane dania przed rozwojem bakterii tlenowych. Natomiast korki Dafi sprawdzą się podczas zamykania butelek z niedokończonymi napojami.

Zalety pompki Dafi Vacuum

Pompka jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy przyłożyć ją do otworu w pokrywie pojemnika lub w korku i kilka razy pociągnąć dźwignię aż do momentu uzyskania próżni w środku. Tlen z wnętrza zostaje usunięty, a produkty zabezpieczone. Pompka jest wykonana *z trwałych materiałów,* natomiast niewielki rozmiar umożliwia łatwe przechowywanie.

Dlaczego warto wypróbować pojemniki próżniowe?

Pojemniki próżniowe Dafi nawet pięciokrotnie wydłużają czas przechowywania żywności. Dzięki temu raz przygotowany posiłek wystarczy na dłużej, a wino w butelce zamkniętej korkiem Dafi nie straci swojego smaku. To również oszczędność i Twoje bezpieczeństwo. *Unikniesz marnowania jedzenia,* a na powierzchni dań nie rozwiną się szkodliwe bakterie lub pleśń.

Dafi – postaw na jakość

Firma Dafi jest *polskim producentem* szeregu akcesoriów umożliwiających domową filtrację wody oraz wykonywanie codziennych obowiązków. W jej ofercie możemy znaleźć dzbanki lub butelki filtrujące, ogrzewacze wody oraz pojemniki próżniowe do przechowywania żywności. Wybieraj znanych i sprawdzonych producentów oraz wspieraj lokalne rynki.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media