Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Profesjonalny pochłaniacz zapachu FilterLogic FFL-201 (aktywowany węgiel)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Zalecana wymiana: co 6 miesięcy
Producent: FilterLogic
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Profesjonalny pochłaniacz zapachu FilterLogic FFL-201 (aktywowany węgiel)

Pochłaniacz zapachu do lodówki FilterLogic FFL-201 DeoTech

Pochłaniacz zapachu do lodówki pełni wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim usuwa z niej nieprzyjemne wonie, które mogą być bardzo dokuczliwe. Poza tym dobrej jakości pochłaniacz zapachów przyczynia się również do przedłużenia świeżości owoców i warzyw znajdujących się w chłodziarce. Struktura Filtra FilterLogic FFL-201 Deo Tech składa się z licznych mikro-kanałów, co wiąże się z *olbrzymią powierzchnią absorpcji.* To z kolei pozwala mu na wyjątkowo dużą wydajność!

Pochłaniacz, który działa nawet pół roku!

Żywotność pochłaniacza zapachów do lodówki FilterLogic FFL-201 DeoTech wynosi *6 miesięcy.* Jest to zatem bardzo wydajny produkt, który pozwala niskim kosztem rozwiązać wiele problemów związanych z niedostateczną świeżością w urządzeniu. Wybierz pochłaniacz zapachów FilterLogic, by zachować neutralną woń w Twojej lodówce!

Jak poprawnie stosować pochłaniacz zapachu?

Sposób użytkowania pochłaniacza zapachu FilterLogic FFL-201 DeoTech jest banalnie prosty. Wystarczy odpakować go z folii zabezpieczającej. Następnie należy umieścić pochłaniacz w lodówce, *w pobliżu miejsca wentylacji.* Gotowe! Teraz możesz cieszyć się świeżością panującą w Twojej chłodziarce przez wiele miesięcy.

Oryginalny produkt FilterLogic

FilterLogic to brytyjski producent filtrów do wody, a także innych akcesoriów do sprzętu gospodarstwa domowego. Firma jest obecna na rynku od wielu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu marka tworzy wyroby, które charakteryzują się niezwykle wysoką jakością i trwałością. Wybierając profesjonalny pochłaniacz zapachu FilterLogic FFL-201 przyczyniasz się do *przedłużenia świeżości produktów w Twojej lodówce* i utrzymania w niej neutralnej woni!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media