Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Proszek do czyszczenia ekspresów kolbowych Urnex Cafiza 2 900g

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Oczyszcza z : pozostałości po kawie
Pojemność: 900 g
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Proszek do czyszczenia ekspresów kolbowych Urnex Cafiza 2 900g

Czyszczenie ekspresu do kawy

Każdy ekspres do kawy powinien być regularnie czyszczony. Nieważne czy jest to urządzenie automatyczne, przelewowe czy kolbowe – we wszystkich przypadkach *konserwacja ma bardzo duże znaczenie.* Pozwala zachować higienę, utrzymać poziom jakości przygotowywanej kawy oraz wydłuża żywotność urządzenia. Do czyszczenia ekspresu kolbowego użyj proszku Urnex Cafiza 2.

Jak wyczyścić ekspres kolbowy proszkiem Urnex?

Do czyszczenia ekspresu kolbowego niezbędne jest *ślepe sitko.* Jest to wkładka do kolby bez oczek, która pozwala na zassanie wody do wnętrza urządzenia. Jak przeprowadzić proces? * Włóż do kolby ślepe sitko i wsyp do środka łyżeczkę proszku Urnex Cafiza (około 3 g). * *Podepnij kolbę do grupy ekspresu* i uruchom przepływ wody na 5 sekund. Odczekaj 5 sekund i znów włącz parzenie – powtórz to łącznie 5 razy. * *Wyjmij kolbę* i znów pięciokrotnie włącz przepływ wody – 5 sekund parzenia i 5 sekund przerwy – co pozwoli wypłukać resztki środka. * Przygotuj kawę i wylej jej zawartość. * Ekspres jest gotowy do użycia. Natomiast, *aby wyczyścić portafilter oraz sitka,* zrób roztwór na bazie proszku. Rozpuść 6 g środka w litrze ciepłej wody i zamocz w tym metalowe części. Po 30 minutach wyjmij je i przepłucz pod bieżącą wodą.

Proszek do czyszczenia ekspresu kolbowego Urnex Cafiza 2

Czyszczenie ekspresu kolbowego jest bardzo proste i zajmuje mało czasu. Ważne jest jednak użycie skutecznego i wydajnego środka do pielęgnacji. Opakowanie proszku Urnex Cafiza zawiera *aż 900 g preparatu* i wystarczy na bardzo długo. Zawarte w nim substancje przenikają do podzespołów ekspresu i rozpuszczają zabrudzenia. Wszystkie niepożądane osady zostają usunięte wraz z wodą, a ekspres działa sprawniej.

Urnex – zadbaj o ekspres z profesjonalistami

W ofercie firmy Urnex możemy znaleźć szereg środków i akcesoriów do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych. Marka istnieje od kilkudziesięciu lat, a jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Są one *skuteczne, wydajne i bezpieczne.* Szeroki wybór artykułów pozwala znaleźć dokładnie to, czego szukamy, aby nasz ekspres działał bezawaryjnie.

Opinie o produkcie (1)

Agnieszka10.02.2021
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Polecam

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media