Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Proszek do czyszczenia stali Bosch 311946 100g

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj produktu: środek czyszczący do stali nierdzewnej
Producent: Bosch
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Proszek do czyszczenia stali Bosch 311946 100g

Czyszczenie stali nierdzewnej

Duża część powierzchni ze stali nierdzewnej znajduje się w kuchni. Są to elementy sprzętów gospodarstwa domowego, narzędzia lub blaty. Utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny jest bardzo ważne nie tylko ze względu na kontakt z żywnością, ale również, by zachować właściwości powierzchni i tworzywa. W związku z tym należy używać jedynie *wysokiej jakości środków czyszczących.* Jednym z nich jest proszek do czyszczenia stali Bosch 311946.

Jak używać proszku Bosch?

Preparat w formie proszku jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy wysypać jego niewielką ilość na czyszczoną powierzchnię i połączyć z wodą. Utworzona w ten sposób *pasta skutecznie czyści i zabezpiecza stal.* W opakowaniu znajduje się 100 gramów środka, co może wystarczyć nam na dosyć długo, ponieważ proszek jest wydajny. Wszystko zależy jednak od wielkości czyszczonych powierzchni i częstotliwości zabiegów.

Co czyści proszek Bosch 311946?

Proszek Bosch wyczyści zarówno zaschnięte zabrudzenia, jak i te niedawno powstałe. Sprawdzi się do usuwania pozostałości jedzenia, tłustych śladów oraz smug. Co ważne, może być stosowany na zimnych i ciepłych powierzchniach. Jest to preparat *naturalny oraz biodegradowalny,* dzięki czemu jest bezpieczny. Należy pamiętać, by *nie używać go na powierzchniach z powłoką foliową* i zabezpieczeniem przed odciskami palców (AFP).

Środki Bosch – jakość i skuteczność

Preparaty do czyszczenia Bosch są uniwersalne. Mogą być stosowane do czyszczenia sprzętów różnych producentów, co zdecydowanie ułatwia nam codzienność. Ponadto środki są skuteczne, wydajne i łatwe w użyciu. Firma Bosch dba o bezpieczeństwo konsumentów, a produkty są dokładnie przebadane. *Sięgnij po pewną jakość i sprzątaj wygodniej.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media