Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Przekłuwacz kapsułek Tassimo 616231

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Tassimo
Rodzaj produktu: przekłuwacz kapsułek
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Przekłuwacz kapsułek Tassimo 616231

Przekłuwacz kapsułek Bosch Tassimo

Ekspresy kapsułkowe to łatwe w obsłudze urządzenia idealne dla zabieganych kawoszy. Choć wyróżniają się nieskomplikowaną formą, również one wymagają odpowiedniej konserwacji. Na skutek dużej eksploatacji lub nieodpowiedniego użytkowania, niektóre elementy sprzętu mogą ulec awarii. Dzięki częściom wymiennym Tassimo, takim jak oferowany przekłuwacz kapsułek, Twój ekspres znów *będzie w pełni sprawny!*

Wytrzymałe części do ekspresu

Przekłuwacz do kapsułek Tassimo z dyszą wody wyróżnia wysoka jakość wykonania. Wytrzymałe tworzywa sztuczne zapewniają *niezawodne działanie przez długi czas.* Produkt marki Bosch precyzyjnie przekłuwa kapsułki i wprowadza wodę do ich wnętrza. Dzięki niemu, Twoja pyszna i aromatyczna kawa jest parzona w najlepszy sposób. Wymień zużyty przekłuwacz na nowy, ciesz się sprawnym ekspresem kapsułkowym!

Przekłuwacz do ekspresu Tassimo

Przekłuwacz kapsułek z dyszą wodną jest *oryginalnym produktem* przeznaczonym do wybranych ekspresów Bosch Tassimo. Producent dołożył wszelkich starań, by był on wytrzymały i idealnie dopasowany do urządzeń kapsułkowych. Przekłuwacz świetnie sprawdzi się w Twoim urządzeniu marki Bosch! Przekłuwacz jest *kompatybilny* z ekspresami Bosch Tassimo z serii TAS20, TAS40, TAS45, TAS65 i TAS85 .

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media